Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az nem lehet, hogy azok, akik...

Az nem lehet, hogy azok, akik ezt a sok világvége kérdést kiírják a lelkük mélyén hisznek benne?

Figyelt kérdés
Napok,hetek sőt hónapok óta másról sem olvasni itt,mint a világvégéről és ugye a vége mindig az,hogy milyen hülye az,aki hisz benne. De kérdem én,akkor mégis miért foglalkoznak vele itt ennyire? Ha hülyeség,akkor még az időt is kár ilyesmire fecsérelni,ennyi kérdést kiírni róla. Ha én nem hiszek valamiben akkor nem is foglalkozok vele. Ráadásul csak magukkal diskurálnak el,mert én itt még nem sok olyat olvastam,hogy valaki is hinne benne. A sok kérdéskiíró pedig csak magát/magukat szórakoztatja ezzel.
2012. dec. 21. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"A sok kérdéskiíró pedig csak magát/magukat szórakoztatja ezzel"


Ez a lényege az egésznek.


Talán zavar?

2012. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért egy 10-15 százalék nem troll (legalábbis remélem, hogy ennél nem sokkal több visszamaradott ember van).
2012. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kivétel erősíti a szabályt, mint a kérdés kiíró?
2012. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Gondolod, hogy ha TÉNYLEG hinnének benne, akkor most, utolsó napjaikat-óráikat azzal töltötték volna, hogy hülye kérdéseket írnak ki a Gy.K.-n???


Nem túl valószínű.

2012. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem,ez pontosan igy van ahogy írod. :)

Ezzel próbálják hitegetni magukat a szerencsétlenek,csak elég szerencsétlen módon.

2012. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!