Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek az emberek miért ennyire...

Ezek az emberek miért ennyire bunkók? (amúgy több lennt, még mielőtt mondanátok az miért az ezo-ba való! )

Figyelt kérdés
Ma megnéztem az időkép világvégés visszaszámlálót, és sértve vettem észre, hogy olyan lehangolóan, lenézően beszéltek azokkkal, akik hisznek benne. Ki volt írva a számláló helyére, hogy "Elmaradt a világvége". Csomó oldalon lenézően beszéltek a "világvéége hívőkkel" szemben, mintha nem is emberek lennénk. Mintha valami szélsőséges oldalhoz tartoznánk. :@

2012. dec. 21. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
mert h.lyék.
2012. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert szélsőséges oldalhoz tartoztok. Tudományos tények nélkül alátámasztott dolgok miatt rettegtetek fejvesztve.
2012. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Mert alaptalan volt a sok világvége-elmélet.
2012. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Ők is emberek. Csak hülyék.
2012. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A troll kifejezés egy mém, már jóval a fészbúk előtt megvolt, csak amikor a magyar hülyegyerek-réteg tömegével regelt a fészbúkra, és később rátalált a mémekre, azokat tönkretéve ott terjesztették.
2012. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha meghaltak volna? Nem jobb, hogy mindenki jól van és boldogan viccelődik?
2012. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"

amúgymeg én meg csak még megmerek szólalni, mert még nem késő a csapásra...."


Kérdező, te hülye vagy, vagy csak vonzani akarod a trollokat:D

2012. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

bocsánat akkor

amúgymeg, hiszem ha látom. akkor hiszem el, hogy nincs vége mindennek, ha látom

2012. dec. 21. 13:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt még nem akartam elküldeni.

Szóval

Alapjában véve a mémek jó dolgok, de erősen felhígultak, a magyar mainstream kategória például megalázóan alacsony színvonalú, lásd demotiváló, oszdmeg, meg a sok noname egymástóllopós reklámmal teli bugyuta oldal.


Amúgy: ez komoly kérdés? Komolyan nem érted, mi a baj azzal, hogy egy rakás hülyegyerek egy teljesen megalapozatlan, ötezerszer megcáfolt, nevetséges hülyeségben hisz, ráadásul ő nézi le azt, aki nem, és még hirdeti is? Aki hülye, szenvedjen.

2012. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de félreértés ne essék, én nem hiszem, hogy az egész világnak vége lenne. én abban hiszek, hogy most jó sokáig benne maradunk a fotonövezetben
2012. dec. 21. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!