Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek az emberek miért ennyire...

Ezek az emberek miért ennyire bunkók? (amúgy több lennt, még mielőtt mondanátok az miért az ezo-ba való! )

Figyelt kérdés
Ma megnéztem az időkép világvégés visszaszámlálót, és sértve vettem észre, hogy olyan lehangolóan, lenézően beszéltek azokkkal, akik hisznek benne. Ki volt írva a számláló helyére, hogy "Elmaradt a világvége". Csomó oldalon lenézően beszéltek a "világvéége hívőkkel" szemben, mintha nem is emberek lennénk. Mintha valami szélsőséges oldalhoz tartoznánk. :@

2012. dec. 21. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És ez mikor lesz? Mert egy másik kérdés már azt írja, hogy holnap lesz a 3 napos sötétség... A végtelenségig lehet nyújtani az ökörséget.
2012. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

NEM LÉTEZIK FOTONÖVEZET.

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM LÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉTEEEEEEEEEEZIK.


Se nullsík, se fotonövezet. Menj vissza a gimnáziumba és megtudod, hogy voltaképp az egész univerzum egy fotonövezet, mivel szinte minden fotonokat "lő" ki.

2012. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö, mi köze a trolloknak a fakkbukkhoz?


Én nem használok fakkbukkot és sosem használtam, csak veled ellentétben én nem csak magyar oldalakat olvasgatok. Azt hiszed, hogy a troll megnevezés Mo-n indult ki? De buta vagy.

2012. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Még a csapból is a megannyi világvége-elmélet folyik minden nap. Untatnak a világvége-hívők, ahogy a hitüket mindenkinek szájbarágósan magyarázzák el, hogy miért is ér véget minden akkor, és úgy ahogyan azt ők gondolják.
2012. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az időképes kamutudósítást egyébként jópofának tartom. :)
2012. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nem, ezek az emberek az emberek egyáltalán nem bunkók, csak nem hajlandók összecsinálni magukat a félelemtől, mert valami félnótás (vagy épp rosszindulatú szélhámos...) kitalál valami baromságot, amivel a fél világ hiszékeny embereit sakkban tarthatja.
2012. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Karesz6969 ***** válasza:

[link]


...No Comment...

2012. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

"Ezek az emberek miért ennyire bunkók?"


Akik ilyen kérdéseket tesznek fel ide mint te?!!


Nem elég, hogy nincsen világvége, de még nagy az arcotok is!!!

2012. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem le a hozzád hasonlókat.

...

De

Lenézem :D

2012. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"mintha nem is emberek lennénk"


Aki ezeket a f@szságokat komolyan veszi, én nem is tekintem embernek. Az ember egyik fontos tulajdonsága, hogy gondolkozik, mielőtt minden baromságot bevesz. Ezek (szándékosan nem "Ők"), erre agyilag képtelenek, tehát nem tartoznak bele ebbe a körbe.

Ahogy a Quimby már megmondta:

"Kevés az ember, sok az ember szerű lény."

2012. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!