Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pénteken meghalunk? Mi a...

Pénteken meghalunk? Mi a véleményetek erről. Már csak 2 nap.

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 19. 08:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság de amúgy lesz, jelentősége például aki ilyen baromságra fogékony volt Az újra át gondolja Az életét és el kezdhet a normális úton járni és nem dőlbe ilyen hülyeségnek szóval okosabbak leszünk :D
2012. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy megteszi és valóban átgondolja az életét?

Már réges régen megtehette volna, akinek arra van, lenne szüksége, nem kell ahhoz ez a hülye világ-vége teória. És hidd el, aki eddig nem gondolta át az életét, és nem vette észre esetleg, hogy nem jó irányba halad, az ezután sem fogja.

2012. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne válaszoljatok neki! Ne etessétek, mert elbízza magát!
2012. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De szerintem lesznek olyan emberek aki erre fogékonyak voltak és milyen hülyeségekbe hitek eddig és komolyan át gondolja az egészet
2012. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Simán, úgyhogy tartós tejet már ne vegyél.
2012. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező!Nem nem fogunk meghalni!De kérlek olvasd el amit belinkeltél és próbáld meg értelmezni mert abban egy árva mukk sincs hogy mindenki meghal!Csak annyi hogy lesznek akik meghalank.De én nem hiszek semmilyen formátumban a világvégében sem semmilyen jövendőmondó jóslatoknak.
2012. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ebben az írásban, amit belinkeltél szó sincs, se meghalásról, se december 21-ről.

Csak annyit ír lesznek akik szörnyet hallnak és ha az emberiség nem hisz, nem fordul Isten felé, akkor eljön az Ítélet.

Ha ez valóban így lesz, én nem fogom bánni. Ugyanis keresztény Isten félő ember voltam, vagyok és leszek is.

De kétkedve fogadom, hogy az Úr így az interneten keresztül üzeni meg a terveit.

Kicsit fordulj befelé, csendesítsd el a lelked, nézz magadba, kérd az Urat, adja meg a választ. És amit ő akkor ad az lesz az igaz. Nem az interneten terjengő kétes eredetű firkálmányok.

Szép napot! Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a cikk kamu,egy szemétláda szerzeménye,aki az idióta hiszékeny pánikolókon jót röhög a markába
2012. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Majd holnap megtudod már ne aggódj ezen :D
2012. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Bárkinek aki hisz a világvégében az ingó és ingatlan vagyonát átvenném :) Ha tényleg vége a világnak úgysem kell már neki :)
2012. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!