Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz pénteken...

Szerintetek lesz pénteken világvége? Már csak 3 nap. Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 11:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerinted ha világ vége lenne akkor nem volna hatalmas káosz a világon? Minden bezárna, rablások, fosztogatások, gyilkolások lennének, rengetek lenne az öngyilkos is, nem lenne iskola, már csak a félelem, és a halál várása maradna, mert ha tényleg eljönne a világvége, akkor azt nem lehetne elkerülni. Az emberek azt csinálnának már amit csak akarnak, mert már nem lenne a tetteiknek következménye. Helyette mi van? Mindenki szép nyugodtan éli az életét, úgy ahogy eddig, és tervezget jövőre is. És miért? MERT NEM LESZ VILÁG VÉGE! Nem győzik eleget hangsúlyozni. Szóval ha félsz, járj egy csomó helyen utána, gondolkozz logikusan. 1999-ben is már volt egy világ vége. Hopp... én mégis itt gépelek neked!
2012. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

töltsétek fel az akksikat meg én is beszereztem 2 szünetmentes tápot, az hátha kibírja amíg világvége lesz, + vettem tartalék benzint is, és a kocsi által termel áramot is felhasználom ha szükség van rá, van benne 220 V-os átalakító

Ti erre gondoltatok? mennyi tartalék benzint és akksit vettetek?

2012. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!