Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » December 22. én felse fogok...

December 22. én felse fogok jönni a gyakorikérdések ezotéria részébe mert az egész azzal lessz tele hogy na mivan világvége hívők, mégsincs világvége, meg na nemlett világvége stb. Egyébként egy mérést szeretnék hogy ki hisz a világvégében és ki nem?

Figyelt kérdés

Aki hisz benne az elég ha csak egy igent ir, aki nem hisz az meg egy nemet.

Előre is köszi a válaszokat!:)


2012. dec. 13. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem.

De nem ártana!

2012. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, és remélem semmi sem lesz, mert aznap derül ki a nyelvvizsgám eredménye, utána meg áram nélkül nem kapok diplomát, munkát és így tovább. Majd lesz pár év múlva ez, mikor semmi más dolgom nincs :D Amúgy valamelyik nap volt pont a TV-ben hogy a maják sem gondolják azt hogy lesz, csak elkezdik újra a naptárat :D
2012. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy szemeteled ezzel a kérdéssel az oldalt. Nos, szerény véleményem szerint erre a legalja, rendkívül káros oldalra (tudom, hogy kimoderálják, mert minden csupaszon tiszta vélemény itt zavaró, csak az elkent semmitmondás maradhat bent...)nem tudsz már nagyobb szemetet feltölteni, tehát ettől ne féljünk. Egyébként én nem hiszem, hogyha világvége lesz akkor azt előre fogjuk tudni. A dolgok a való világban hirtelen szinte előzmény nélkül és rendkívül váratlanul szoktak történni, lásd. pl. Szovjetunió összeomlása, berlini fal lebontása stb. stb. Szóval nem fogjuk tudni előre.
2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 x) ***** válasza:
Szerintem a nagy világvége-hívő ufológusok úgy is kitalálnak valami indokot hogy miért nem lett világvége. Vagy eltolják még pár hónappal. Ennek sosem lesz vége. Valakinek mindig hiányozni fog hogy a világot bánthassa mert szar, ahelyett hogy magába nézne. Meg persze ott vannak azok akik különlegesek akarnak lenni csak ez a való életben nem adatik meg nekik, szóval a neten próbálják meg meggyőzni az embereket hogy ők mennyire jól informáltak és intelligensek hogy tudnak a világvégével kapcsolatos dolgokról.
2012. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hinni nem hiszek benne de lassan ott tartok igazán vége lehetne 21.-én a világnak mert így nem kellene felvételit írnom.
2012. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!