Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted lesz Világvége 21-én?

Szerinted lesz Világvége 21-én?

Figyelt kérdés
Szerintem. NEM. :)
2012. dec. 11. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, sőt, soha nem is lesz, max. bolygók semmisülhetnek meg néhány milliárd évenként.
2012. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hát. ha meg lenne is, nem mindegy akkor már?
2012. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változik-e bármi is ha azt írom nem, ahhoz képest, ha azt írom igen?
2012. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít az hogy mi lesz "szerintünk"? A lényeg az hogy az ég világon SEMMILYEN tudományos oka nincs annak hogy ez a nap különbözzön pl a dec. 22-től, max annyiban hogy ekkor van a szokásos téli napforduló.
2012. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Digo mindig megmondja a tutit :))
2012. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra vagyok kíváncsi hogy a világvégés kérdések világának vége lesz e.
2012. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
eddig engem egyáltalán nem érdekelt a dolog, de most hogy egyre többen beszélnek róla..sokszor elgondolkozom és eszembe jut hogy mivan ha mégis ? ha senki se hisz benne és tényleg megtörténik..de ha reálisan gondolkozunk..egy naptárnak semmi köze a föld összeomlásához..honnan tudnák hogy pontosan 2012 december 21.én lesz világvége ? a másik meg egyik napról a másikra nem tud elpusztulni a földünk.. egy valaki elkezdte terjeszteni a többi meg sorba bedőlt neki, és hozzátettek egy kicsit a saját agyszüleményükből..ufók, másik bolygó, nullsík.. ugyan :)
2012. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!