Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik tényleg elhiszik, hogy...

Akik tényleg elhiszik, hogy december 21-én jön a világvége, hány évesek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 10:04
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
van egy médium ismerősöm és szerinte se lesz világvége :)
2012. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Fulár ***** válasza:
100%
22-én pár embert irgalmatlanúl pofánvágok!
2012. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

és most jön, hogy hogyan használjátok ki az ilyen embereket!


köss vele egy fogadást

fogadj vele pl egy sörben, hogy lesz e világvége.. most meghívod egyre, és ha nem lesz világvége, akkor januárban ő visszahív kettőre (mer ugye egy a számlát egyenlíti, egy meg a nyeremény:D)


az elméletük szerint úgysem éli meg a januárt, vagyis neki egy ingyen sör:D

2012. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

az én ismerőseim közül egy sem hiszi el

a legtöbb azon vitatkozik hogy a forgatókönyvet mert irták át ( mert elvileg eredetileg a forgatókönyvben 2011 dec 21 et akartak irni csak az tul közeli dátum volt............

2012. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Elöszőr is inkább azt kéne eldönteni, hogy most világ vége lesz, vagy sötétség (mert úgye eddig arról lehetet olvasni)! A cikkeket olvasva egy kicsit is logikusan gondolkodó ember könnyen rájöhet, hogy átb@szás az egész! Menj ki a természetbe, de otthonra raktározzál be tűzelőanyagot, kaját, legyen nálad pénz stb. Az egész hisztériakeltés, szerintem! Én attól félek, hogy sok ember bekajálja ezt a baromságot, és "kifosztják" a boltokat és nem tudok majd kaját venni az ünnepekre!
2012. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Van köze az IQ-hoz, mivel ez a mérőszám többek között az összefüggések átlátásának képeségére utaló szám. Megannyi - idénre vonatkozó - világvége-jóslatban felfedezhetünk a teendőket taglaló vagy a majdani történéseket felsorolásokban oda nem illő dolgokat. Teljesen oda nem illő, kakukktojás, logikailag sehogyan le nem vezethető, mégis az összes hívő benyalja, mert nem gondolja át amit olvas. Annak arányát csak, hogy hányan felületességből/birkaságból és hányan eleve a szövegértés hiánya miatt cselekszenek így, azt csak tippelni lehet. De még a szkeptikusok közül is igen kevesen emelítik ezt kiemelet helyen vagy egyáltalán, meg. A butaság az egyik legveszélyesebb dolog, amit ismerek. Elhiszi, elhiszi, s mint ilyen, már is zsoldossá válik - ráadásul ingyen vagy még ő fizet - és nem csak magának árt (lsd. tanárnős eset). A hülyeség ssoldosként pedig terjeszt, jajveszékel, zavarodottan cselekszik: egyszóval kárt okoz, okozhat. Nem gondolom, hogy akkora tömegek, szerveződnének, hogy igazából gond legyen - ember által keltettre gondolok.:P De őszintén szólva a fejekben lévő káosztól mindig is féltem egy kicsit..
2012. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ja és korfüggetlen sajnos tényleg. Ismerek felsővezetőt, 50-es éveiben jár, komoly tudása van a szakterületén (is), de ezoterista.:/ Szerinte tudati megtisztulásban részesülhetünk majd. Ő ebből stilszerűen már eddig is kimaradt.:D
2012. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Ma volt a világvége!

A 21. elírás, vagy rossz fordítás.

Ma 2012. 12. hó. 12. én 12:12 perckor volt

azaz: 12. 12. 12. 12:12

Ez a pillanat, soha nem lesz az életben.

Annak van világvége, akit ma elütött a villamos, vagy az autó, agyvérzést kapott, vagy hasonló.

Különben is állítólag megtalálták a Maják 2013 as naptárát. Bocsi hahahaha.

2012. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nos, mint azt a történelemből már tudjuk, az elmúlt évezredek során már legalább tíz világvégét jósoltak, ami nem következett be.

Gyanítom ez a mostani világvége hisztéria is ilyen.


Igaz azt is tudjuk a történelemből, hogy volt egy goromba aszteroida ami a dínókat hazavágta, és elméletileg ez bármikor meg is ismétlődhet.

Attól tartok, hogy ha ilyen veszély fenyegetné a földet, és olyan mértékben, hogy a világ nagyhatalmai tehetetlenek volnának, valószínű, hogy nem vernék a dolgot nagydobra.

A pánik elkerülésének érdekében mélyen elhallgatnák, aztán ha bekövetkezne úgysem maradna aki számon kérje -(meg valószínű az sem maradna akitől számon lehetne kérni)-, hogy miért nem szóltak.

Ha szólnának is előre mit lehetne tenni, hova lehetne elbújni egy világvége elöl...


...Ja, úgy értesültem, hogy a mostanit a CNN élőben fogja közvetíteni.

Ha valaki lemaradna róla, másnap felvételről ismétlik...:-)

2012. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!