Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik tényleg elhiszik, hogy...

Akik tényleg elhiszik, hogy december 21-én jön a világvége, hány évesek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 10:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

"A gyerekek csak akkor hiszik, ha a szülő "erre neveli"! "


Így igaz, és ez a világvégénél értelmesebb(nek tűnő) dolgokra is érvényes, pl. vallásokra, erkölcsökre.

2012. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%
A vonzás törvénye alapján ha mindenki fél és retteg, akár történhet valami rossz dolog is, jobb lenne ha mindenki a Karácsonyra fókuszálna, a szeretetre és örömre, és elfelejtenénk végre a sugallott negatív energiákat.
2012. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

Akinek van egy kis képe az őt körülvevő világról az az első olvasatra is körberöhögi az összes világvége jóslatot. Szerintem is IQ és tájékozottság kérdése a dolog.

Akik ebben hisznek azok nagyon könnyen befolyásolhatóak minden téren.

2012. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

12-es! Milyen igaz! Az egész kitaláció, már évek óta tönkreteszik a szeretet ünnepét, már sokkal fontosabbak az ajándékok, mint a szeretteink közelsége, ráadásul most a világ (csököttebbik) fele meg a szeret helyett a halálra és az elmúlásra koncentrál, meg retteg... Borzalmas, hogy senki nem látja, hogy az egész a pénzre megy ki...


Évente van világvége, és ebből jól kaszálnak egyesek a bunkerokkal meg túlélőcsomagokkal, mozifilmekkel, könyvekkel, műsorokkal...

2012. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
18 éves vagyok :)
2012. dec. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

aki a gyerekeinek is bebeszélte..szánalmas barom

gyerek tanárnője is ezt teszi..bolond..8éves gyerekeket riogat

én hiába nyugtatom meg,h semmi se lesz,törödjön a tanulással meg a karácsonnyal......megnyugszik..de másnap suli,és beparáztatja a tanárnő őt is,meg a többit is

szóltunk a tanárnőnek...minket is meg akart győzni h világvége lesz...idióta

2012. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az igazgatónak kell szólni, én a helyében, abban a pillanatban rúgnám is ki...
2012. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
84%
Akik elhiszik,azok buták,mint a tök! Már hogy a ménkűbe lenne bármelyik napon is világvége? Ha nálunk 21-én,akkor az USA felőli oldal még egy napig megmarad? Ott majd akkor lesz dec. 21., amikor nálunk dec. 22.
2012. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
56%

Az egy dolog hagy a tanárnő hisz benne,mert ugye bár szive joga mindenkinek azt hinni amit akar DE agyerekeket nem kéne ezzel riohatni,plána ha a szülő szólt is neki hogy ne tegye!!!

Az ilyen "tanár"nak nevezett valakit azonnal rugnám ki hogy lába se éri a földet!

2012. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

A Diri is beszélt már a tanárnő agyával

hasztalan

kirúgni kéne,sztem is..

2012. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!