Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az ami ránk vár?

Mi az ami ránk vár?

Figyelt kérdés
Most már valaki magyarázza meg mi fog történni 21.-én vagy mire lehet számítani,mert ebből a sok internetes rémhírből, TV-hírből és próbariadókból elegem van! Hiszékeny ember vagyok,de nem akarom elhinni hogy valami olyan katasztrófa közeleg, amiben esetleg elveszíthetem a szeretteimet!!!! Miért kellett a próbariadó ép most, ha nem lesz semmi? És mi a fenét jelent az, hogy aki nem tud átlépni a dimenzióváltásnál,annak vége?!

#katasztrófa #próbariadó
2012. dec. 4. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Megmondom, mi fog történni. Magyarországon 7 cukorbeteg embernek le fogják vágni a lábát (ez a hivatalos statisztikai átlag), néhány másodpercenként születik valaki a földön, hasonló gyakorisággal halálesetek is lesznek.

Egy fekete mamba meg fog marni egy embert. A Denverből felszálló belföldi járat egyik utasának büdös lesz a lába. Egy híres színésznő ásítani fog teázás közben.

Anorexiás Annunaki – immáron új néven – betol megint ide valami marhaságot, s az egyik moderátor unottan legyint, amikor felnyomják. Orbán Viktor megcsókolja feleségét, de az nem főz neki lecsót.

2012. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Most erre nagyon figyelj és jól jegyezd meg:


SEMMI KATASZTROFÁLIS NEM FOG TÖRTÉNNI 21-IKÉN!



SEMMI! Se dimenzióváltás se pólusváltás esetleg alsóneműváltás.

2012. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: én is tudom hogy butaság nem kell a kioktatás...megnyugtatásra vágytam...nem arra ahogy te viselkedtél!Gondolom most dagad a melled, hogy te milyen nyugodt vagy és kioktattál egy bolondot!


2.válaszoló: Köszönöm, egy ici picit segítettél! :-) Remélem igazad lesz!

2012. dec. 4. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem oktattam ki senkit.
2012. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Mi a különbség az első és a második válasz között. Mindkettő ugyanazt írja. Első a sok hülyének pöccint kissé az orrára. Én inkább jópofának érzem, mint bántónak.

A második unalmas. És az a baj vele (nem igazán baj, de mégis), hogy komolyan veszi ezt a világvége mizérát.

2012. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent amúgy, direkt ilyen marhaságokat találnak ki, amit még ők sem tudnak megmagyarázni és ezzel akarják fenntartani a pánikot.

Szóval érted, te ezt lehetségesnek tartod, de nem veszed észre, hogy nem magyarázták meg, mert nincs is rá magyarázat, vagy bárminemű bizonyíték.

2012. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy tökéletes világ! Utalás: Van egy autós reklám, amikor a végén azt mondja: Egy új világ vár! De több ilyen reklámban felfedezhető már. Ezek mind rejtett üzenetek.


Vannak metal együttesek, akik az új világrendet hírdetik. Jó hír, hogy vannak, olyan metal együttesek is, akik épp az ennelkezőjét: az anti-új világrendet.


Egy új tökéletes világrend, ahol nem híznak el az emberek (kevesebb sót, cukrot esznek), nem dohányoznak, nincs bűn, szelektív szemétgyüjtés lesz. stb... Cak munkahely és biztos megélhetés mikor lesz, azt nem lehet tudni.

2012. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy új tökéletes világrend, ahol nem híznak el az emberek (kevesebb sót, cukrot esznek), nem dohányoznak, nincs bűn, szelektív szemétgyüjtés lesz. stb..."


Ahha és ez mind pont 21-től lesz? Mert a maják a naptárukban azt is leírták gondolom hogy külön gyűjtsd a papírt meg az üveget. :)

2012. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hallod 5öske én nem veszem komolyan a világvége mizériát. Hidd el, tényleg nem. Az első válaszoló meg használta egy kicsit a szarkazmust meg a wikipédiát vagy egyebet. Egyébként pont az a probléma, hogy az ilyen naív emberből van sok, mint amilyen a kérdező. Ha én bemásoltam volna egy nullsíkbalépésről szóló fa.szságot akkor azt hinné el. Szerintem tényleg nem lesz semmi és akkor majd a sok hülye akiket teljesen meggyőztek és már elbarikádozták magukat 22.-én csodálkozni fognak, hogy jéé mégsem történt semmi. Erre meg majd jön az okos magyarázat, hogy 1 év múlva lesz vagy 2 év múlva lesz stb..


Nem lesz!

2012. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Elmondom, hogy mi az ami biztosan megtörténik: ekkor lesz a téli napforduló - az év leghosszabb éjszakája.
2012. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!