Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ránk ilyen hatással?

Miért van ránk ilyen hatással?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kaptam egy nyakláncot, egy Fehér ló nevű kelta medál van rajta ami elvileg bölcsességet és védelmet nyújt.Talizmánként megtisztitottam.Hordok kb 3-4 napja.Azota folyamatosan rossz dolgok történnek velem.Beteg lettem, a legjobb barátom aki minden nap idejár hozzánk , ma nem jött ..azt mondta ment haza tanulni..aztán kiderült hogy nem akart jönni..holott sosem volt ilyen..és semmi rosszat nem tettem neki.nagyon furcsa lett.

Aztán voltam most a boltba találkoztam egy barátommal, és nem köszönt vissza:O pedig jóba vagyunk!!

És mióta hordom a nyaklánct egyáltalán nem járnak ide a barátaim.Nem foglalkoznak velem.

Az a legrosszabb az egészbe hogy a hugomnak is van ugyanilyen nyaklánca, és vele is ugyanilyen rossz dolgok történnek, ő is beteg lett ugyanazon a napon amikor én...

Őt is leszarják a barátok..mivel egy a baráti körünk.Minden nap 3-4 en tuti jöttek..azóta senki..és hiába itt mennek el a kapu előtt be se köszönnek semmi..

Nagyon furcsa én teljesen ki vagyok.

Hugom is meg én is a fekete mágia felé vonzódunk. A nyaklánchoz volt egy papir és ez volt ráírva róla: "A druidák azt tartották szellemi vezetőként irányt mutat a tulvilágon, segit különféle varázslatok végrehajtásában.Csomómintával ábrázolva a gonosz erők, a démonok és a negatív tulajdonságokmegkötésében valamint kordában tartására használták"

szal akkor a nyaklánc okozza ezt az egészet??

Ez még semmi tegnap feküdtem mert rosszul voltam ,és egyszercsak kislány gyerek hangot hallottam valamit mondott nem vok hülye nem hallucináltam!!de nem értettem mit mond,és kiabáltam kifelé hugomnak mert csak vele voltam itthon hogy szóltál? de zenét hallgatott még azt sem hallotta mit kérdezek..szal nem ő volt..ma reggel meg ültünk bent és hallottuk nyitódik a hátsó ajtó!és éreztünk h van bent valaki mert mozgott is...kimentünk senki!!!!

Valaki legyen szives magyaráza már el mi van!!

A nyakláncot még hordjuk..Vannak megérzéseink mind 2 nknek de én egyáltalán nem érzek rajta rosszat hogy rossz hatással lenne rám csak a történésekben mutatkozik.Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!!!!


2010. okt. 12. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért, csak gyorsan írtam mert ideges vagyok
2010. okt. 12. 18:19
 2/9 A kérdező kommentje:
ez az : [link]
2010. okt. 12. 18:42
 3/9 A kérdező kommentje:
itt a képe: [link]
2010. okt. 12. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a nyakláncot és minden a helyére áll, nem gondolod?
2010. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

dede gondolkodtam ezen...csak tudod mikor felvettem...hirtelen szóltak hogy felvételt nyertem munkahelyre..

és már lassan egy éve munka nélkül vagyok..tehát erre jó hatással volt..nem tudom mit tegyek össze vagyok zavarodva

2010. okt. 12. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a fekete mágiához vonzódtok,akkor mi a gond?Csak rossz dolgok történnek veletek,ahogy a fekete mágia se a jó dolgokról szól.Úgy is írhatnám,hogy témánál vagytok.Már csak az ördögnek kell megjelennie,és benne lesztek a lecsóban.
2010. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19:16 : nem azért vonzodunk mert ahhoz van kedvünk hanem mert vannak adottságaink nagyanyánk által ilyen téren

igy születtünk..

és eddig nem történtek rossz dolgok...soha szinte!!

csak miota van ez a nyaklánc

2010. okt. 12. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


Lehetségsnek tartom hogy a nyaklánc erősítőként szolgálhat. Érdemes lenne próbaképpen levenni egy darabig mondjuk egy hétre s megnézn i a változásokat ha em áll vissza a dolog akkor más után kell nézni.


Ha erősítő akkor a fekete mágia okozta negatív rezgéseket is duplázza triplázza ki tudja mennyire dob rajtuk, s így az emberek természetes ösztöne reagálhat úgy hogy kerülnek benneteket, egyszerűen rossz érzés foja el őket.

2010. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az embernek ha van tehetsége ilyesmihez, akkor van a TEHETSÉG és az hogy fekete vagy fehér vagy akár természeti (zöld) mágiára használja, azt maga dönti el.

Szerintem ez a medál nem neked/nektek való, a ló a druidáknál egy szent állat, tiszta és erős, valószínűleg úgy van ahogy előttem leírták, mivel a negatív dolgokhoz vonzódsz, hát bevonzott neked negatív dolgokat.

A mágiához való alapvető hozzáállásodon kéne változtatni, nem az "erőd" a fekete vagy fehér, hanem a szándékod.


Én a helyedben levenném a láncot és elásnám, majd ha lélekben megtisztultam a negatív szándékoktól meg a feketemágiázástól, kiásnám, és megtisztítanám megint, és hordanám. ha ugyanez történne, akkor meg elvinném valami nagyon hozzáértő személynek.

2010. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!