Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a az életem? Tényleg ilyen...

Ez a az életem? Tényleg ilyen rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Általában nagyon sok rossz dolog történik velem veszekszem szeretteimmel beteg vagyok baráti élet szerelem ezekben mint csak rossz és rossz jön. de ha egyszer jön végre valami jó időszak az nagyon kevés ideig tart és nagy árat fizetek érte utána?!ez rossz karma?
2012. nov. 19. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem karma.


Ha bunkó lennék, azt mondanám szerencsétlen vagy. De nem vagyok, ezért azt mondom, mi irányítjuk az életünk, a sorsunk. Elkapható betegségek, vírusok mindig vannak, ezzel annyit tehetsz, hogy erősíted az immunrendszered. Szerelem. Ezzel annyit tudsz tenni, hogy megvárod, hogy felbukkanjon az igazi. Akivel boldog vagy, akivel úgy alakulnak a dolgok, ahogy ti akarjátok. Aki nem illik hozzád, engedd el, jön másik. Szeretteinkkel mindig van egy kis vita... túllihegett dolog, beleszólnak életünkbe, ha ilyen van én rájuk hagyom, és békén hagynak. Remélem segítettem :)

2012. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:

Valószínűleg nem jó a hozzáállásod. A legrosszabb amit tehetsz hogy beletörődsz hogy az életedben csak rossz történik. Ha változást akarsz az nem fog magától jönni, tenned kell érte hogy jobb legyen. Változtass a gondolkodásodon, a külsődön, szerezz új ismerősöket, járj új helyekre, de ne akarj mindent egyszerre. Csak szépen fokozatosan kezdd el elfogadni azt aki vagy és tekintsd lezártnak a múltadat.

Gyerekkoromban én is azt hittem hogy velem csak rossz dolgok történhetnek, ráadásul a legtöbb nem is az én hibámból. De most 24 évesen eljutottam odáig hogy boldog vagyok. Volt egy mélypont 17 éves koromban, az eddigi legmélyebb, aztán rájöttem hogy változnom kell és azóta a dolgok fölfelé mutatnak.

2012. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zsizsik666 ***** válasza:
43%

Igen. Pont nekem is ilyen van, de nem rossz karma, hanem ez az élet. Jobb, ha valami cucc után nézel. Én ezt úgy hívom, hogy a nagy égi broki, aminek az élvezkedése miután elárasztja orrot-szádat, isten kihúzza, meg ne fulladj, majd mikor fellélegeztél, újra a szádba nyomja.

Utálom én is.

2012. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jaja nem vagy egyedül ezzel.én rájöttem h. az élet lényegében olyan h. sok szart elszenvedsz aztán jön egy ici-pici időre a boldogság és akkor én legalábbis úgy érzem h. az a sok szar megérte azért h. egy kicsit örülhessek.Mert ugye "hogy értsd ,egy pohár víz mit ér ahhoz hőség kell...ahhoz sivatag kell.."
2012. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Titok c. filmet, segíthet jobbá tenni az életed, persze, ha teszel érte, és hiszel benne.. Ne várd, hogy a mókuskerék csak úgy majd magától átfordul.
2012. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs rossz, meg jó karma. Karma van, és az okát magadban keresd.
2013. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!