Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha imátkozok könyörgök Isten...

Ha imátkozok könyörgök Isten hez akkor segíteni fog hogy pl ne legyen intőm? Amúgy is hittanos vagyok szoktam imátkozni!

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 20:14
1 2
 11/19 anonim válasza:

Istenhez nem kell könyörögni.

Őt kérni kell és segíteni fog.

De nem úgy hogy megcsinál dolgokat helyetted,hanem erőt ad neked hozzá hogy végre tudd hajtani cselekedeteidet.

A többi rajtad múlik hogy hogyan élsz viselkedsz,gondolkozol, cselekszel.

Tehát bátran fordulj hozzá gondolataidban, és kérjed segítségét.

2012. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ahhoz hogy ne legyen intőd pedig nem kell Isten.

Ahhoz az kell hogy normálisan viselkedj és ne adj okot arra hogy kapjál egyet.

De minden másban is így van ez.

2012. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 SargaRigo válasza:
Azt még senki nem mondta, pedig fontos, hogy Isten _lehetőséget_ ad neked arra, hogy a kívánságod teljesülhessen, és neked jogodban áll élni a lehetőséggel, vagy elvetni azt. A te dolgod az, hogy ezeket a lehetőségeket észrevedd, és élj vele. Kérni is inkább a lehetőséget érdemes, mert az mindig meghallgattatik.
2012. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Ha nem tanulsz, akkor biztosan nem segít!

egyébiránt helyesen: imádkozni.

2012. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
szerintem károsak ezek a tanácsok, hogy ha eléggé hiszel benne, akkor segíteni fog. az következik belőlük logikailag, hogy ha nem segít, akkor nem hiszel benne eléggé. szóval te csinálod rosszul. ami pedig frusztrációt okoz. holott sokkal prózaibb oka van, hogy nem segít...
2012. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 PetraSimsFan válasza:
én mindenért könyörgök Isten-hez de semmi változás, ugyn olyan szar az életem!
2012. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 annamari69 válasza:
Igen, mondjuk az imáDkozni erősen D-vel van:-)) Tehát az egyes magyarból mindenképp jár XD
2012. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 gyuszi860123 válasza:
a hibainkert vallalnunk kell a feleloseget igy megy ez.nincs kivetelezes istennel sem.ha pl rossszat tettel az iskolaban szamithatsz az intore,nem fogja megakadalyozni h teged ezert ne szidjanak le otthon mert sose tanulnad meg hogy mi hellyes es mi nem.akit szeret isten azt meg fegyelmezi.nem arrol beszelek h nem bocsassa meg a vetkeket.megbocsassa ha szivbol megbanjuk.o mindig az akarataval megegyezzo imakat hallgassa meg es teljesiti a kereseket.es ha mar ugyis hittanos vagy azert leirom neked h mindig a fia neveben kerd tole amit kersz es az sem art ha hasznalod a nevet mert van neki.tudod azert imadkozzunk....mi atyank szenteltessek meg a te neved,jojjon el a te orszegod,legyen.....
2012. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem! R*adjon meg!!
2012. nov. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!