Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha imátkozok könyörgök Isten...

Ha imátkozok könyörgök Isten hez akkor segíteni fog hogy pl ne legyen intőm? Amúgy is hittanos vagyok szoktam imátkozni!

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Fog segiteni igen. Ha igazán kéred.
2012. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benn, és elhiszed, hogy segít, akkor igen.
2012. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
Úgyis lesz karód, ha nem tanulsz. Lehet, hogy egy darabig megúszod, de nem sokáig :P
2012. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Malats ***** válasza:
100%
Ha ezt az energiát a tanulásra forditod, még nagyobb sikered lesz.
2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Intő nem egyenlő egyessel...
2012. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

" De Én inkább a helyedben a magyartanáromhoz imádkoznék."

Így akarta írni az előző, biztos csak elgépelte.

2012. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fáradt voltam, elnézést!
2012. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem, abban nem segít, hogy ne kapj intőt. Az életed problémáit neked, saját erődből kell megoldanod. Segítséget abban kapsz, hogy ezt végig tudd csinálni, hogy el tudd viselni, hogy kitarts és jobb ember legyél.

Az intőt okkal kapod, tudsz ellene tenni. Ha pedig megkaptad, akkor tanulhatsz belőle.

2012. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
37%
Ha elhiszed,hogy megkapod amit kérsz,akkor csodás dolgokat fogsz tapasztalni,ahogyan én is eddigi életemben. Ha valamit kérsz,akkor úgy kérd,hogy egy csöpnyi kételkedés sem legyen benned. akkor teljesül a kérésed. Persze az tény,hogy ha az intőt akarod elkerülni,akkor azért nem csak imádkozni kell,hanem jól is viselkedni. Ha a rossz jegyeket akarod elkerülni,akkor kell azért tanulni. A lényeg. Ha Istent kéred,akkor tedd hozzá a te részed is. Akkor segít mindenben. :)
2012. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Az Isten nem nyerő automata.


Nem minden kérésünket teljesíti. (Morus Tamás: "Isten nem büntethetné jobban az embereket, mintha minden kívánságukat teljesítené.")


Isten nyilván pontosan ismeri az iskolai szituációdat, tudja ki volt a hibás, mi lesz a következménye, stb. és hiszem, hogy a neked (hosszútávon) legjobbat segíti. És ez lehet, hogy az, hogy kapsz egy intőt.


De sebaj, tanulhatsz belőle, és máskor ügyesebb lehetsz.


Imádkozz úgy, mintha minden Istenen múlna, és dolgozz úgy, mintha minden rajtad múlna.

2012. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!