Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mitől/kitől ilyednétek meg...

Ti mitől/kitől ilyednétek meg a legjobban, ha az élyszaka közepén felkelnétek, és az ágyatok mellett találnátok?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül van ezotéria kategóriában, természetfeletti "lényekre" gondolok. Lehet egy filmből amin nagyon fostatok, vagy egy könyvből, urban legendből (pl slenderman), vagy a képzeletetekből. De ha valaki betörőt ír, az is egy válasz.


Hülyeséget ne írjatok, tudom hogy mindenki megilyedne az anyósától is, de az nem ide tartozik.


2012. szept. 26. 23:01
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

ma 19:34 de, kellene. ezeken nőttem fel, kevesen bírják jobban nálam. A hangulat és a történet ami megfog bennük. A legutóbb rendesen meglepődtem, az a film felidézte az általános iskolás koromban átélt élményeket :D


Igen, egyszer megtanulom, és utána megragad... nemtudom, nekem nem ment soha. Pedig elhiheted, volt hogy kiemelten foglalkoztam ezzel. Ennek ellenére még folytatom, az építő kritikának még mindig örülök, amennyiben csak egyszer írjátok le. Nem kell 10x. Főleg nem gúnyosan, a vicces nálam nem itt kezdődik.


Egyébként: mikor idejönnek írni a gyerekek, ékezetet, írásjeleket, és nagybetűket nemismervén, a szóközt is alig használva, viszont hangulatjelekkel elárasztva érthetetlen szövegeket írnak, azoknak nem csaptok ekkora felhajtást. Max 1-2 ember megjegyzi. Erre kérek magyarázatot.

2012. szept. 27. 20:58
 22/33 A kérdező kommentje:
Helyesírás ellenőrzővel itt még nem találkoztam, nem a böngésződben van? :D
2012. szept. 27. 20:59
 23/33 anonim ***** válasza:
Te kedves kis ly betűs kérdező, nagyon népszerű lettél itt ezzel a mutatvánnyal! Ne sértődj meg, ha szórakozunk ezen, ne legyen már mindenki olyan humortalan itt a GYK-n. ))) Nem véletlen, ilyen teljesítménnyel karriert lehet befutni a Facebook-on is!
2012. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Olvasd már el azt az istenverte kommentet amit az előbb ide fűztem... és gondolkodj el rajta. Választ akarok!
2012. szept. 27. 21:16
 25/33 anonim ***** válasza:
A helyesírás ellenőrzést arra értettem, hogy aláhúzza pirossal, ha valamelyik szót helytelenül írod le. Elvileg mindenkinél van, de ha nálad nincs, akkor nem szóltam. :)
2012. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Idézem a kérdezötöl:


"Ja, és egyszer is elég leírni, rég láttam már ehez hasonló kérdést, ahol ennyire sok 12 éves írja le egymás után teljesen ugyan azt az amúgy a kérdés szempontjából haszontalan dolgot, csak épp egyre patkányabb módon megfogalmazva."


Elöször is, ebböl is látszik, hogy nem gyakran jársz az oldalon. Mindenhol, ahol valaki képtelen helyesen írni, valaki meg fogja jegyezni. Ha olyan szót írsz el, mint az "éjszaka", ami kicsit se bonyolult, hanem hétköznapi kifejezés, hogy ne ismernéd, akkor ne lepödj meg, ha megkapod a válaszokat.


Ezen felül senki se írt semmit patkánymódon, max piszkálódva, amit meg is érdemeltél.



Újabb idézet:


"Egyébként: mikor idejönnek írni a gyerekek, ékezetet, írásjeleket, és nagybetűket nemismervén, a szóközt is alig használva, viszont hangulatjelekkel elárasztva érthetetlen szövegeket írnak, azoknak nem csaptok ekkora felhajtást. Max 1-2 ember megjegyzi. Erre kérek magyarázatot."


Ez a másik bizonyíték rá, hogy ritkán jársz ide. Ha valaki még a tiédnél is rosszabb helyesírással ír ki egy kérdést, az bizony megkapja a dupláját is ennek :)

2012. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

ma 15:57


3 éve látogatom az oldalt. Ismerem hogy milyenek itt az emberek, elhiheted. Általában kategóriánként változnak. Mindenhol megvan a keménymag aki normálisan válaszol(és most pl a hibámat csak akkor jegyezné meg, ha még nem tette volna meg előtte valaki), és van 3x annyi kötekedő hülyegyerek. Ezotériába viszont még nem írtam, de nem is fogok. Innen majdnem, hogy teljesen hiányzik a keménymag.

2012. szept. 28. 17:39
 28/33 A kérdező kommentje:

Egyébként: én nem ócsárolom a moderátorokat, tiltottak már ki miatta elégszer. De az oldal szabályzatában benne van, hogy a tárgytól ne térj el, a kérdésre válaszolj. A nem a kérdésre válaszoló kommenteket a moderátornak elvileg ki kellene törölnie. Főleg, ha felesleges vita kerekedett a kérdésnél.


Ilyenkor mit csinálnak a moderátorok? Tegnap törölték a "Küldenétek zenéket edzéshez?" kérdésemet, mert ez nem kérdés, hanem kérés a kommentelők felé. Erre a sokkal szabályellenesebb kérdésre miért nem terjed ki a figyelmük? Jobb buli facebookra pakolni, mint moderálni?

2012. szept. 28. 17:44
 29/33 anonim ***** válasza:

Lusták ahhoz, hogy minden oda nem illö választ töröljenek.


Na meg lássuk be, elég nehéz lenne, mert percenként írják ki a hülye kérdéseket és percenként jönnek az oda nem illö válaszok is :)

Teljesen sose lehetne megoldani a gondot. Azokat a válaszokat/kérdéseket átnézik amiket bejelentenek a felhasználók, meg néha maguktól is talán körbenéznek, de amúgy nem fognak keresgélni, hogy hol lehet valamit törölni...


A kitiltástól meg ne félj, nem nehéz visszaregizni. :)

2012. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ez nem hülye kérdés volt... :/ Egyébként tudom hogy nem nehéz visszaregizni, ez már a sokadik accom. Egyébként erre a kérdésre lenne a legkönnyebb odafigyelni, facebookon is kint van...
2012. szept. 28. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!