Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mitől/kitől ilyednétek meg...

Ti mitől/kitől ilyednétek meg a legjobban, ha az élyszaka közepén felkelnétek, és az ágyatok mellett találnátok?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül van ezotéria kategóriában, természetfeletti "lényekre" gondolok. Lehet egy filmből amin nagyon fostatok, vagy egy könyvből, urban legendből (pl slenderman), vagy a képzeletetekből. De ha valaki betörőt ír, az is egy válasz.


Hülyeséget ne írjatok, tudom hogy mindenki megilyedne az anyósától is, de az nem ide tartozik.


2012. szept. 26. 23:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Alyaly a hejjjesírásoddal nagy baly van
2012. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindentől pánikba esnék.
2012. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
valószínűleg az irodalom tanárod fog a rémületbe kergetni azza lhogy olvassál könyveket! azokban egy csomó helyesírás van. Rettentetes amikor nem röhögik ki a nyelvgyötrésedet a hátad mögött mi? Phejj
2012. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Gyerekkorom óta problémám van a lyés szavakkal, csesszétek meg. 30:01-kor meg nem fogom nektek szótárazgatni. Egyébként minden helyesíráshoz kötődő építő jellegű kritikát örömmel fogadok, amennyiben emberi hangnemben van megfogalmazva. Ja, és egyszer is elég leírni, rég láttam már ehez hasonló kérdést, ahol ennyire sok 12 éves írja le egymás után teljesen ugyan azt az amúgy a kérdés szempontjából haszontalan dolgot, csak épp egyre patkányabb módon megfogalmazva.


Remélem a moderátor kijavítja a kérdésem szövegét, és törli a troll kommenteket. Elvégre ez a dolga.

2012. szept. 27. 18:26
 15/33 A kérdező kommentje:
ma 14:23 Én szerintem több könyvet olvastam életemben, mint az itt kommentelők összesen.
2012. szept. 27. 18:28
 16/33 Lóna Rapson válasza:

Én nem számolom hány könyvet olvastam, de az olvasás jó dolog, bővíti a szókincset. :)

Nekem valamiért mégis redukált. :D

Viszont hm... most hogy így elgondolkodom a kérdésen, eszembe jut az, amikor erős szívveréssel, és egy majdnem ájulással ébredtem. Van az időszak, mikor megébredsz, de még nem vagy magadnál, és az alvás, meg az ébrenlét állapota között vagy még. Na én arra ébredtem meg, hogy valami néz, valami biztos, hogy néz. Ezt így félkómában gondoltam, de azért kinyitottam a szemem, és anyám vigyorgott az arcomba öt centiről... Szaggatott hangos levegővétel, és ütvefúrót megszégyenítő sebességű, és erejű szívdobogás lett az eredmény, valamint az, hogy majdnem elájultam, pedig csak a gyógyszert akarta odaadni. :D

Viszont nem tudom mitől ijednék meg a legjobban... Én bármitől megijedek, ha nem számítok rá, nem kell hogy frissen ébredjek hozzá. :D

2012. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Tudom hogy bővíti a szókincset, de a ly-s szavakkal mindig is bajom volt. Épp ezért, szeretek építő kritikákat hallani, legalább abból is megragadna valami, de rosszul esik mikor valaki nyomdafestéket nem tűrő módon szól hozzám :/


Egyébként én egy horror sznob vagyok, sok Lovecraftet és Clive Barkert olvastam és néztem már filmen is, de egy idő utána már nem félek tőlük, csak a hangulatuk fog meg. Az utóbbi időkben láttam egy filmet (igazi ritkaság, csak ncore-on találkoztam vele feliratosan) amiben volt egy jelenet, ami miatt hetekig csak a falhoz fordulva mertem elaludni :D


http://www.youtube.com/watch?v=fMiagZ5rfR0 itt 6:13-hoz kéne tekerni.

2012. szept. 27. 19:24
 18/33 anonim ***** válasza:
Nos, itt nem csak a helyesírással van baj... most már értjük a dolgot. )) Nem kellene ilyeneket nézni, ha nem bírod. Talán a Vukot vagy a Bogáncsot olvasd el inkább.
2012. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok 12 éves és rengeteg könyvet olvasok. Viszont, ha te itt bárkinél több könyvet olvasol, akkor igazán ragadhatna rád valami. Szótárazgatni meg nem kell. Egyszer megtanulod és kész. Egyébként meg senki nem írt semmi sértő dolgot, köztünk én sem. Sőt még a kérdésedre is válaszoltam. Arról nem tehetünk, hogy nincs humorérzéked.
2012. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ja és csak még annyit tennék hozzá, hogy az oldalon van helyesírás ellenőrző. :)
2012. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!