Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranoiás vagyok, cseréltessek...

Paranoiás vagyok, cseréltessek szemüveget, vagy menjek dilidokihoz? Mi a fene lehet ez?

Figyelt kérdés
Leköltöztettük a tengerimalacomat egy emelettel lejjebb. Mindig 9 óra körül viszek neki vacsorát. Mikor megyek, hogy lekapcsoljam a lámpát, látom, hogy egy 4 éves nagyságú gyerek alakú valami elmegy az ajtó túloldalán. Minden áldott este, ugyanúgy. Többnyire mindenre találok magyarázatot, de erre nem. Mi a fene ez? Amikor a lámpakapcsolóhoz megyek, és ott egy árnyék, az az enyém, az oké. De amikor elállok előle, hogy a francba megy el ott egy nekem derékig érő valami?
2012. aug. 1. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet egy szellem...
2012. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ő is ott lakik. Csak épp szellem formában.

Vigyél neki is vacsorát :-D

2012. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hú, akkor jó soknak kellene vacsi... A keltáknak az utcánkban volt a temetőjük...
2012. aug. 1. 21:40
 4/14 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 1. 21:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Régen ott lakott és a lelke lenyomatott hagyott azon a területen, ami abban az időben válik láthatóvá, amikor te odamész :) Nincsen ott semmilyen kisfiú.Az csak egy "illúzió" :) Nyugodtan odamehetsz és bemutathatsz neki, nemfog semmit csinálni.
2012. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amit az előző leírt az hülyeség. Mint írtad, mindig ugyan akkor mész és szerintem a fény viszonyok miatt a saját árnyékodat látod úgy, mintha elsuhanna ott valaki.
2012. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
légyszives fordulj mondjuk a Tényeket tisztelők társaságához ők majd segittenek neked értelmes magyarázatot találni!
2012. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Máskor is szoktad látni? Beszél hozzád? Lehet mentális, agyi betegséged van... nem kell egyből szellemre gondolni.
2012. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Semmi bajod sincs, higgyél a hangoknak! :-)
2012. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jah, tényleg lehet, hogy csak az árnyékom volt. :D X"D Azért ide írtam, mert ide járnak olyanok, akik normális magyarázatokat tudnak adni.
2012. aug. 1. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!