Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok, mit szerettek...

Szkeptikusok, mit szerettek az ezotéria fórumban?

Figyelt kérdés
Valamiért csak idejártok, annak ellenére hogy nem hisztek benne, de miért?
2012. júl. 26. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha szomorú vagyok, akkor kb 4 perc elegendő ahhoz, hogy könnyesre röhögjem magam ezektől a kérdésektől :D Főleg a vámpíros, reptoridos(vagy milyen) kérdések... hihetetlen. Még tudományos alapjuk sincsen(pedig a legtöbb ezós cuccnak van!). Akik ezeket tényleg elhiszik.... -.-' Nem hiszen el, hogy valaki hogy tud olyan is kérdezni, hogy "Hogyan válhatok vámpirrá?" Ha még trollkodik is, ekkora kretén nem lehet. Ez mondjuk már szánalmas inkább, mint vicces. :D
2012. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Néhány kérdésen röhögök, néhányon elgondolkodok, szkeptikusnak tartom, de láttam pár olyan dolgot amire nem tudtam racionális magyarázatot találni. Abban hiszek, hogy nem vagyunk egyedül, de ilyen reptoidokban meg a 2012-es invázióban valahogy nem tudok. De kaptam már itt olyan privát üzenetet, hogy a kuva anyámat, na az ilyan hívőket pedig abszolút nem tudom komolyan venni. Aki intelligens azzal én is az vagyok, de ha valaki bunkózik akkor én is. De végtére is itt bárki azt mond amit akar.
2012. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Örülökneki hogy kivívtam tiszteleteteket és már külön rajongóim figyelik a kérdéseimet :). Alapítsatok fan clubbot
2012. júl. 27. 19:30
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy alapítok majd egyszer egy klubbot erre hogy összegyűjtük ezeket a kérdéseket és együtt röhögünk rajta.

De addigi is mond el hogy miért hiszel ezekben a baromságokban?

2012. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát igen.Jó lenne ha elhuznák a belüket (már elnézést de téll nincs olyan kérdés amibe ne poénkodna bele egy ilyen) innen.Akik kérdeznek nem azért kérdeznek, hogy kaumból szórakozzanak.,, hanem hogy a többi nem szkeptikus embertől kérdezzen!! És nem azért válaszolnak, mert okosnak tartják magukat... thx 15/f
2012. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom, itt is keveredik a "szar a májjal", mint a TV-ben, újsághoroszkópokban, stb... ahol lejáratják a témát.

Nem ártana megérteni, hogy amit ide beraknak, ebbe a kategóriába, az nem fekete, vagy fehér, vagyis vannak témák, dolgok, amiken érdemes elgondolkozni, mert meg van a maguk magyarázatuk, a maguk rendszerük, ami működik is a maguk módján, még ha nem is illik bele a szkeptikusok világképébe, és vannak azok a problémák, témák, -említettétek a vámpírokat, stb marhaságokat, de még az ilyen újsághoroszkóp szintű hülyeségeket is- amelyeknek csupán ipari-, lejárató-, trollkodó-, ízléstelenkedő szándékuk van.

Tehát a szkeptikus, ha a reálisan, tisztán gondolkodó emberek csoportját szeretné képviselni, akkor megkérném, hogy ezt tartsa szem előtt. Továbbá olyan témába szóljon bele, amit ért is, vagy ha nem ért, akkor ne hülyézzen, hanem kérdezzen.

2012. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!