Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az Ezotériában...

Van olyan dolog az Ezotériában, ami valós is?

Figyelt kérdés
és nem cáfolták meg?
2012. júl. 26. 17:52
1 2 3
 11/22 Won ***** válasza:
27%
Nem megcáfolni kell? Akik hisznek benne, azoknak nem kell bizonyíték. Akik meg nem, annak úgyis cáfolatra van szüksége. Szóval rajta!!
2012. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Gondold el, hogy mennyi mindenr emonták aszt hogy nem létezik pl monta a tudós azt hogy levegőnél nehezeb tárgy nem emelkethet a levegőbe aztán tessék ma a repülőgépek korát éljük, pedig az ugye fizikus volt. Na, így kell elképzelni a mágiát és az ezotériát is, még nem tartunk ott.
2012. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez butaság! Ha én azt mondom , hogy az én pacal pörköltem a legjobb a vilàgon, akkor azt illik bizonyittanom mivel olyat allitok amivel a többiek nem voltak tisztába! Szóval mágusok, jósok, tisztànlàtók,szellem idèzök, ezoterikus dolgokban hivök!Tessék bizonyitani!
2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Won ***** válasza:
20%

Kedves pjotr36!

Akár mi is a többiek véleménye, neked valószínűleg a sajátod

lesz a legfinomabb. Magad nem kell bebizonyítani miért is finom, mert, csak, te csináltad.

Mi is így vagyunk magunk ezt elhisszük, ezért mi nem várunk bizonyítást. Nem kértem senkit, hogy higgyen benne!


Won

2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a bizonyítás-függőség egy téboly. Számtalan dolog van, amit sokáig nem tudtak bizonyítani, de azért léteztek. PL. amerika is ott volt akkor is, amikor még nem fedezték fel. Az ezotériia éppen attól "belső kör", mert tud olyasmit, amit esetleg a tudomány is sejt, de majd csak éávek mulva fog bizonyítani.
2012. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%
a bizonyitás mánia nem téboly!Azért van,hogy a sok jós meg látó és társaik ,ne verjék át az ártatlan mit sem sejtő ,hinni akaró embereket és húzzák le őket súlyos pénzekkel.
2012. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Most bizonyítsd be hogy van első ránézésre szerelem, érted !
2012. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
azért azt elég egyszerű lenne bizonyittani,hogy valaki tud jósolni!Nem ? Vagy hogy vannak szellemek?Vagy hogy valaki képes a tudatával tárgyakat mozgatni? szerintem mindet visszonylag egyszeüen lehetne.Pl.: tárgy mozgatás,valaki ezt állitja írány egy be kamerázott zárt helység amibe ő van ruha nélkül és egy nem beavatott ember által hozott tárgy ,azt mehet a bizonyitás. ezek pofon egyszerü dolgok még se vállalkoznak rá.
2012. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A tököm kivan már ezzel a levegőnél nehezebb nem tud repülni dumával,ilyet tudós sosem modott.Minden tudós látott már repülő madarat,bogarat stb.Egyik se hulye.
2012. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"levegőnél nehezebb nem tud repülni dumával,ilyet tudós sosem modott"


Lord Kelvin mondta a 19. században, bár ő nem tudós volt,hanem matematikus.

A 15. században Da Vinci már bebizonyította h a levegőnél nehezebb tárgyak is képesek lehetnek a repülésre. Több repülő eszközt is tervezett, köztük egy helikoptert is, sajnos nem sok eredménnyel. Akkoriban nem nagyon hittek a repülésben még:)

2012. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!