Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teljesen fehér aura!?

Hornbee kérdése:

Teljesen fehér aura!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy céges rendezvényen készítettek rólam egy aurafotót, ami teljesen fehér lett.

Lehetséges ez? Van egyáltalán vmi valóság alapja ezeknek a "vásári" fotósoknak?

És ha igen, mit jelent ez a szín?



2012. júl. 11. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs, nem.
2012. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt jelenti, hogy a karmikus energiáid tiszták, jó rezgésszámúak és nem terheltek.
2012. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az aura nem egy színt mutat, hanem sok, és állandóan változó színből épül fel, melyek az uralkodó, és lappangó érzelmeket, érzelmi hajlamokat mutatják. Ugyanígy a mentális aura a gondolati mintákat mutatja, de azt nemhogy fényképezni nem lehet, de a tisztánlátók sem nagyon látják. Egy leírásban azt olvastam, hogy az aura a halál előtt fehéredik ki teljesen. Gondolom azóta is vígan élsz.

Tudtommal csak a fizikai test kisugárzását lehet hitelesen fotózni, az pedig maximum pár centiméternyire távolodik el a testtől, és nincs különösebb színe. Szóval a fotósokban bízni nem feltétlen jó ötlet.

2012. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sok más emberét is láttam és azok mind színesek lettek..


A fehér valóban a halált jelenti, de én úgy tudom, h olyankor "csak "sok fehér vegyül az aurádba.


Csináltatott már vki ilyen fotót? Nektek milyen lett?

2012. júl. 11. 18:32
 5/8 KMJ ***** válasza:
A fehér aura az elvileg nagyon jó, mindenkit befolyásolni tudnak azok az emberek akiknek ilyen van.
2012. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá,h kicsit pontatlan vtam..

Az arcomról készült képen nm látszanak színek, kristályos, átlátszónak mondanám. És az alatta lévő számítógépes képen látszik teljesen fehérnek, tehát nincsenek benne színek.

2012. júl. 11. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

"látszik teljesen fehérnek, tehát nincsenek benne színek."


Mi van, ha azért fehér, mert minden szín megtalálható benne? :)

2012. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lacika888 válasza:
spirituális vezetőknek van fehér aurájuk (jézusnak is fehér volt) :)
2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!