Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet közösen álmodni?

Hogyan lehet közösen álmodni?

Figyelt kérdés
próbálgatjuk a barátommal de nem jön össze
2012. júl. 8. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem is fog. a történt dolgokat dolgozzátok fel mikor álmodtok és mindenki máshogy éli meg a világot, szal szerintem majdnemhogy esélytelen, hogy két ember ugyanazt álmodja.
2012. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy!
2012. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:

Lehet, én már álmodtam a párommal egyszerre majdnem ugyanazt. Az alapszitu elég hasonló volt, de keveredett szubjektív elemekkel. És semmi köze nem volt közösen átélt élményekhez.

Lehet, hogy több ilyen is volt, mert nem szoktuk megbeszélni, mit álmodtunk, csak nagyon ritkán, és az éppen egy ilyen alkalom volt. Sajnos nem tudok tippet adni arra, hogy lehet ezt elérni.

2012. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb probléma az egész közös álom elgondolással, hogy az emberek különböző időpontokban kezdenek el álmodni.
2012. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez nekem már sok.
2012. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert kiemelted még nem lehet közösen álmodni....
2012. júl. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha érzelemmel gondoltok egymásra, álmotokban is kommunikálhattok, bár az én tapasztalataim szerint ez ritkábban működik azzal, aki mellettünk fekszik.


Lehetséges, hogy azt a vágyat kellene újra átélnetek, amikor még nem voltatok együtt, csak mindketten álmodoztatok a másikról ;)

2012. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet... Max megtörtént esetet álmodtok meg újra és mindketten kicsit másképp...
2013. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!