Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? (Kérdésed túl...

Ez mi volt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tudom, hihetetlenül hülyeségnek hangzik amit írni fogok. Szóval arról van szó, hogy tegnap késő este hazafelé sétáltam, és láttam hogy az udvarunkból kisétál egy kisgyerek. Alapból nem értettem, hogy egy kisgyerek mit keres kint éjjel 1kor az utcán, utána szóltam, visszafordult, és a szeme teljesen fekete volt. Tökre, a fehér rész is. Kb 2. méterre voltam tőle, tehát nem lehet az hogy nem jól láttam. Annyira megijedtem, hogy sikítani akartam, de hang se jött ki a torkomon. A gyerek elfutott egy kisutcába. Szkeptikus vagyok, nem hiszek semmi szellemes dologban, viszont ez meglepett. Találkozott már valaki hasonlóval?
2012. júl. 1. 11:26
1 2
 11/15 Lilith1994 ***** válasza:
"tévetsz
2012. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Reptoid Altábornagy ***** válasza:
33%
Egy fekete szemű? Francba, cthulhu áttört ebbe a dimenziósikba és beleköltözött a gyerekbe, de nem baj, a vég közel!
2012. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés.
2012. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úristen:D
2013. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy még nézed a kérdéseidet,de itt van egy hasonló kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__742..

2017. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!