Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? (Kérdésed túl...

Ez mi volt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tudom, hihetetlenül hülyeségnek hangzik amit írni fogok. Szóval arról van szó, hogy tegnap késő este hazafelé sétáltam, és láttam hogy az udvarunkból kisétál egy kisgyerek. Alapból nem értettem, hogy egy kisgyerek mit keres kint éjjel 1kor az utcán, utána szóltam, visszafordult, és a szeme teljesen fekete volt. Tökre, a fehér rész is. Kb 2. méterre voltam tőle, tehát nem lehet az hogy nem jól láttam. Annyira megijedtem, hogy sikítani akartam, de hang se jött ki a torkomon. A gyerek elfutott egy kisutcába. Szkeptikus vagyok, nem hiszek semmi szellemes dologban, viszont ez meglepett. Találkozott már valaki hasonlóval?
2012. júl. 1. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
O.O úristen . Én nem találkoztam ilyennel xd nem lehet , hogy csak álmodtál? : D
2012. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem, tuti nem álmodtam, mert még bent fel is vertem a tesómat, hogy nézze már meg, hátha még itt bóklászik a gyerek, én már nem mertem kimenni..:D Teljesen beparáztam tőle, pedig általában nem félek a sötéttől sem, és semmi mástól sem..

De azért köszönöm a választ!

2012. júl. 1. 11:37
 3/15 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján a gyereket egy démon szállta meg.A szándékát nem tudom megállapítani, de ha nálatok semmi kárt nem csinált valószínűleg nem ártó szándékú.Én a helyedben nem foglalkoznék vele, de ha visszatér szerintem hívjato kegy ördögűzőt.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 yossarian44 ***** válasza:
100%

Tóth úr, nem lehet, hogy csak kalapácsa van, és mindent szögnek néz.


Ez egy BEK volt (Black Eyed Kid) tonnányi leírás van róla a neten, igaz, egy se valami szavahihető - ez a fenti sem.

2012. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a tudatlanok elnevezése arra, hogy ha egy gyengébb démon száll meg egy embert (általában gyereket, mert a felnőttekhez nagyobb erő kell) és mivel gyenge az ember szene elszíneződhet egy kis időre, mivel nem bírja a démon végig fenntartani a tökéletes állapotot.
2012. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Aha. Nem is az volt gyanús, hogy az udvarotokból sétált ki, hanem az, hogy az utcán van este egy kisgyerek.

Hajnalban, sötétben (vagy kis lámpafényben, amikor a látási viszonyok nem jók), amikor eleve nem látsz jól, és te sötétnek láttad a szemét. Aha, aha.

És utána még el is iszkolt a "démon" úgy megijedt. Hihetetlen.

2012. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát tudom hogy fura, épp ezért csodálkozom rajta ennyire. Lehet, hogy tényleg a fényviszonyok miatt láttam olyannak a szemét, és megijedt tőlem azért ment el, gondolom levágta hogy ott lakom vagy ilyesmi, és tényleg be akart menni a házba is valami miatt. Ha mégegyszer látom olyan szemmel akkor fogok beparázni úgy komolyabban.

Mondom, én is szkeptikus vagyok mint itt nagyjából az összes válaszoló, de feltettem a kérdést, mert azt láttam, amit leírtam, ez pedig különös volt nekem :)

2012. júl. 1. 13:39
 8/15 Lilith1994 ***** válasza:
2012. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Uramisten.. ilyenről nem is hallottam még.. de hát ez hihetetlen, ilyen csak Amerikában van, mint a Godzilla meg X akták.. :)
2012. júl. 1. 16:59
 10/15 Lilith1994 ***** válasza:
Ebben most nagyot tétetsz. Magyarországon is nem egy ilyen észlelés volt. Olvass csak útána. Akár itt gyakorin is :)
2012. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!