Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen létezhet?

Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem egy új nadrágot. Akárhányszor az a nadrág van rajtam valami szerencsétlenség történik. Amikor először felvettem irtózatosan összevesztem a párommal. Mikor másodszor felvettem kaptam egy elég rossz hírt, aztán még aznap átöltöztem, az átöltözésre kb 1 órára a rossz hír magától megoldódott. Aztán egyszer mikor rajtam volt majdnem megrázott az áram. Tegnap telt be a pohár. Az a nadrág volt rajtam, sikerült úgy elesnem, hogy megrepedt a bokám, mentünk a balesetire. Komolyan, csak akkor történnek velem ezek a dolgok, ha az a nadrág van rajtam. Már fel se merem többé venni. Ilyen létezik vagy csak ekkora véletlen?
2012. jún. 3. 22:05
 1/10 quetzalcoatl válasza:
100%
Közös pont a balsorsodban a nadrág. De ettől az oka nem hiszem hogy az. :) A nyugalmad többet és, mint a nadrágod. Ne hordd többet, ha ebben hiszel. :) Nekem egy sörnyitóm volt, ami mindig szerencsét hozott. :) Én akartam benne hinni aztán rájöttem, hogy a szerencse forrása a tetteim voltak.
2012. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2012. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ismered, a Titok filmet? Biztosan nagyon örültél a nadrágnak, amikor megvetted. És mikor felvetted, történt valami, és megjegyezted, hogy az a nadrág volt rajtad. Amikor már másodszorra is megtörtént, direkt megijedtél, hogy uristen, megint az a nadrág volt rajtad. és Mára már bemagyarázod, beszugerálod magadnak, hogy balszerencsét hozó nadrág... ÉS akk tényleg ugy is van:)
2012. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Véletlen, de magadnak kalibrálod az egészet. Misztifikálod a nadrágot, teóriákat építesz köré, és az elméd igyekezve igazolni téged sorra gyártja a furcsa helyzeteket. Ne higgy a nadrágban, és máris nem fog bajt okozni.
2012. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne járj nadrágban ! Járj meztelenül, hátha több csajt vonzasz be ezáltal.
2012. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem, nem létezhet. Véletlen egybeesések, amiket csak az agyad kapcsol össze. Viseld a nadrágodat, és ne figyelj arra, mi történik...
2012. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Turkálós volt a nadrág vagy új?

2012. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz tőle dobd ki vagy égesd el a fenébe. Akár okoz balszerencsét, akár nem, te már félsz tőle, és ez pont elég ahhoz hogy bajod legyen. Szerintem ne ajándékozd tovább a szeretetszolgálatnak azért:D
2012. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyesmiben XD

De LÉTEZIIK!!

Nekem volt egy fehér kapucnis pólóm. Hát ha azt vettem fel semmi sem sikerült. Még baleseteztem is 2x Szóval nem tudom miért de én is jártam így. Inkább neki adtam haveromnak. Amilyen szerencsétlen neki már nem árthat :D

2012. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben, ám olvastam újságban ilyet. Egy sztárról... lehet te is olvastad, csak már elfelejtetted és most elhozza az agyad amit bemeséltél egyszer magadnak. Az a legjobb ha kidobod. Így segíthetsz magadon, és keress egy szerencsét hozó gatyót, hiszen akkor az is létezik. A véletlenben sem hiszek.
2012. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!