Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, már sokszor volt ez a kérdés, de most arra lennék kíváncsi, hogy: Van egy ismerősünk (idős) szerintem meg fog halni (nem részletezném), van esély rá, hogy majd szellemként el fog jönni hozzánk? Én tegnap este ezek gondolkodtam, és annyira félnék, ha eljönne. Bár szeretett minket (engem is!) de azért mégis csak ijesztő lehet... És ha eljön majd, akkor mit csináljunk, hogyan tudnánk kommunikálni vele?
2012. jún. 1. 09:15
1 2
 11/15 Nokedli007 válasza:
Én csak részletet láttam egy igazi (nagyon ijesztő) dokumentum filmből ami a szellemekről szól.Igaz megöli az embereket amit egy igazi szellem nem tud.Állítólag ha egy általunk szerettet személy meghal a szellem eljön hozzánk elbúcsuzni.Ilyenkor érezhetünk fuvallatot vagy enyhe hangokat.A filmbe látszott az árnyéka ahogy éjszaka be megy a szobába és bebújik a takaró alá.Aztán megfogta a csaj lábát kihúzta a fürdőbe és megölte ami szerintem kamu.Akit érdekel a film:Paranormális activity
2012. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: én láttam azt a filmet, jó volt! :)


Amúgy szerencsére túlélte az ismerősünk a műtétet, úgyhogy nem jön el hozzánk!

2012. jún. 3. 20:31
 13/15 Tom Benko ***** válasza:
@11: Az nem doku, csak egy szánalmas film.
2012. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyu. Mielőtt nagypapám meghalt (3 éve), én is folyton ilyeneken gondolkodtam és bűntudta gyötört, mert bár imádtuk egymást, mégis azt kívántam, hogy halála után ne "látogasson meg", mert én akkor nagyon félnék tőle!

Aztán meghalt és még nagyon sokáig, hónapokig éreztem magam körül a jelenlétét és egyáltalán nem féltem - de már nem csak tőle nem, hanem pl. a sötétben sem. Azelőtt villanykapcsolótól villanykapcsolóig kommandózva mentem ki éjjelente WC-re - annyira féltem a szellemektől, meg ilyesmiktől -, a halála óta viszont, van úgy, hogy órákig tudok egyedül ülni a sötét szobában, mégsem félek!

2012. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk még régebben volt ilyen a szomszédunkkal.

Amikor meghalt , utána beszéltünk még róla, volt egy kép az asztalon,ami egyszerűen felemelkedett aztán leesett, közbe zárt térben voltunk. Nem is volt szél.

2012. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!