Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, már sokszor volt ez a kérdés, de most arra lennék kíváncsi, hogy: Van egy ismerősünk (idős) szerintem meg fog halni (nem részletezném), van esély rá, hogy majd szellemként el fog jönni hozzánk? Én tegnap este ezek gondolkodtam, és annyira félnék, ha eljönne. Bár szeretett minket (engem is!) de azért mégis csak ijesztő lehet... És ha eljön majd, akkor mit csináljunk, hogyan tudnánk kommunikálni vele?
2012. jún. 1. 09:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ezen* elirtam
2012. jún. 1. 09:16
 2/15 anonim válasza:
Először azzal kezdeném hogy szellemek léteznek,én már tapasztaltam ilyen jellegű dolgokat meg mindig ilyen filmeket szoktam nézni és azóta "rabul ejtettek". Némelyik szellem tud az emberekkel kommunikálni de némelyek nem az utóbbi esetében paranormális kutatokat lehet híni mert nekik meg vannak az eszközeik. Ara hogy eljöjjön hozzátok elég nagy az esély.Ezektől a dolgoktól nem kell félni mert a szellemek nem bántanak (én nagyon paráztam az első ilyen estnél de rájöttem hogy felesleges.
2012. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd bővebben az első esetedet?


Amúgy anyukám is hisz bennük és én is. (lehet hülyeség, de biztos kell lennie valaminek a halál után, olyan nincs hogy meghalsz és annyi..)

2012. jún. 1. 09:30
 4/15 anonim válasza:
Az első esetem az volt amikor tv-t néztem és éreztem hogy meg kell fordulnom és hirtelen a szobám előtt elsuhant valami, volt olyan hogy a lábamnál suhant el valami. Volt olyan eset amikor letettem egy virágot kimentem a szobámból és a konyhába találtam meg.
2012. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tom Benko ***** válasza:
0%
Szellemek nem léteznek. Ez nem "szerintem" jellegű kérdés, hanem komoly, megalapozható, vizsgálható probléma, azonban már rég megvan a válasz.
2012. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy léteznek e..de egy esettől én is megijedtem..Nagyapám rákba halt meg,kb 2 hónapig őt láttam..Bejárati ajtó előtt,zöld katona ruhába,jelvényekkel..(sose láttam katonai egyenruhába,még képen se!),és ahogy mamának elmeséltem beleborzongott,mert ahogy elmeséltem hogy nézett ki,azt mondta:kitüntésekor viselte azt a ruhát..nem tudom szellem volt e,de nem is akarom tudni.(Volt más eset is,csak hosszú lenne leírni..)
2012. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Nincsenek szellemek, csak szellemes emberek, akik huzatot csinálnak, ami lengeti a függönyt.
2012. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hú, azért én remélem, hogy nem fogom látni őt..

Jöhetnek még a válaszok!

2012. jún. 1. 10:32
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Szellemek nem léteznek, szóval ne aggódj. Ha nagyon paráztatod magad, viszont olyanokat fogsz "tapasztalni" ami ott sincs. Csak be fogod képzelni, ahogy a gyerek "látja" a mumust az ágya alatt.
2012. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én szerintem nem léteznek a szellemek és azért mert állítólag a kis gyerekek jobban látják és érzik őket az én apám pedig 7-éves koromban halt meg mégse láttam soha szóval ne félj
2012. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!