Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom használni az ingát?

Figyelt kérdés

Hátha kapok értelmes választ...

Igen/nem válaszokat gyakorolnék csak, de az sem megy, mert meg se mozdul. Ha meg nagy ritkán megmozdul, akkor meg vagy rossz felé, vagy köröz.


2012. máj. 7. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj le transzállapotba és úgy használd. Az inga gyakorlottságot, és jártasságot igényel.
2012. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Menj sebésznek, ha nem remeg a kezed.


Egyébként meg dobd ki a kukába.

2012. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy szerencséd van, hogy nem mozdul meg!

Hidd el, hogy jóindulatból mondom!

Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor ingáztam, meg meditáltam, és félelmetes volt, hogy mennyire "igazat mondott" az inga.

VISZONT! ennek ára volt!

Mégpedig az, hogy valahogy annyira nyitott lettem mindenféle spirituális dolog felé, hogy állandóan fáradt voltam, és beteg.

A végén már annyira fáradt voltam, hogy alig tudtam ellátni a napi feladataimat, csak vonszoltam magam, mintha egy nagy ködben éltem volna.

És ezt a fáradtságot ki sem lehetett pihenni, mert reggel ugyanolyan fáradt voltam, mint ahogy lefeküdtem.

Iszonyú fáradt voltam, mintha elszivárgott volna az összes energiám.

Mintha, nem akarok túlozni, de mintha valaki, vagy valami elszívta volna az összes erőmet, energiámat.

Mintha be lettem volna nyugtatózva, vagy meg lettem volna mérgezve valami lassan ölő méreggel.


Olvastam egy könyvet erről, hogy ezek a meditációk, transz állapotok, inga stb... hogyan lehet káros, és miért, és teljesen abbahagytam egy időre.


Eleinte rossz volt, mert megszoktam, de később jobban lettem, olyan volt, mint lejönni a drogról.


És, mióta nem csinálom ezeket, semmi bajom, nem vagyok fáradt, nem vagyok beteg, újra egészségesnek érzem magam, és jól érzem magam.


Le kellett jönnöm ezekről a dolgokról, mert nekem nagyon rosszat tettek.

Sokkal több rosszat, mint amennyit használtak!


És, képzeld, nem is régen az gondoltam, kipróbálom újra az ingát!

Próbáltam párszor, és, ahogy nálad: Nem mozdult meg!

Se erre, se arra, meg sem rezdült.


Valahogy levédtem magam, nem vagyok már nyitott az ilyen spirituális dolgok felé, vagy nem tudom, mi felé, és nem mozdul meg az inga, megérzéseim sincsenek már, mint azelőtt, nem álmodok meg dolgokat, viszont EZERSZER jobban érzem magam.


Rettentően kiveszi az erőt ez az emberből!


Nekem amúgy is van egy hajlamom az ilyesmire, de nem használom, és nem is akarom soha többé, mert jól akarom érezni magam, nem egy fáradt, erőtlen zombinak.


Úgyhogy, nézd a jó oldalát: örülj, hogy nem mozdul meg az ingád!

Lehet, hogy jobb így neked!

2012. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vlele sokat hátha megkedvel téged és mozogni fog
2012. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Han Pál tudta használni az ingát, gyógyított vele, de végül rájött, h. nem a személytelen univerzum energiája, nem is Isten, hanem a Sátán mozgatta az ingát, és Isten ellenfele tett csodákat, hogy az embereket megtévessze. Tehát az ingázás veszélyes játék. Örüljön inkább, hogy a Sátán nem érdeklődik Ön iránt, és ne kísértse az Istent. [link]

Han Pál: Menekülés

Egy hétköznapi ember nem hétköznapi története

2012. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Halálra röhögtem magam az utolsó, a Sátán nem ér rá ilyenekre, a Sátán nem ellenség. Valószínűleg angyalok támadták az úriembert, akik démonoknak álcázták magukat.
2012. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező : örüljél , hogy még mindig áll Newton gravitációs törvénye miszerint minden alátámasztás vagy felfüggesztés nélküli test a Föld középpontja felé halad . :)
2012. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ingával csak igen/nem válaszokat tudsz gyakorolni. Nem tudom, hogyan jelezné például azt, hogy "mi a leendő férjem telefonszáma?".

Mi az, hogy "rossz felé" mozdul az inga? Nem azt a választ adja, amit "hallani" akarsz? Ha nem mozdul, vagy köröz, akkor nem akar válaszolni, tehát nincs közöd a válaszhoz, nem vagy érett a válaszra, nem vagy eléggé ráhangolva stb.

2012. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak igen/nem-et lehet kérdezni, azt is gyakorlom.

Az alatt, hogy "rossz felé" mozdul, azt értem, hogy egy olyan egyszerű kérdésre is, mint hogy "Engem xy-nak hívnak?", tehát amire egyértelműen igen a válasz, nemet mutat, vagy semmit. Ugyanígy a "kérek egy nem választ"-ra elkezd igent mutatni.

2012. máj. 8. 18:04
 10/10 anonim válasza:

Nem mindenkinek ugyanaz az igen és a nem válasz, először kérd meg hogy mutasson egy igent és egy nemet. Ha ezeket mindig ugyanúgy jelzi, utána kerdezhetsz.


Most nézem hogy 2012-es kérdés 😅 Sikerült azóta?

2021. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!