Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Villámolvasással ki lehet...

Villámolvasással ki lehet használni az agy maradék 98%-át?

Figyelt kérdés

Közttudott hogy Einstein állította, hogy agyunknak csak 2%-át használjuk és tudom hogy vannak itt olyanok akik szerint már az egészet használjuk, de higyjünk már a legnagyobb zseninek a világon, ő biztosdan jól érezte ! A mai tudomány nem tudja hogy a maximális gondolkodással mennyi az agy kapacitása.


A villámolvasással gyakorlatilag könyv hegyeket olvashatunk el órák alatt, minden lapra csak egy másodpercig rápillantva és utána az egész könyv képletestől, magyarázatostúl ábrástúl előjön. Ez nem volt Einstein idejében, lehet hogy így kihasználható a 98%-ék ? Vagy máshol kell kereseni.


2012. máj. 2. 18:57
1 2
 11/12 kris.king ***** válasza:

,,Amiért ennnyiszer linkeled be a hülyeségeidet még nem lesz igaz ! Az igazság nem a hangerő függvénye :D "


És mond csak te mit linkeltél amivel bizonyítottad ezt?

Mert a korábbi kérdésedben nem láttam hogy linkeltél volna.

Einstein valóban zseni volt de egy zseni sem tudhat a világon mindent. Einstein tanult fizikát ezért megtanulta a fizika alapjait amire ráépíthette az elméleteit. De az agyról nem tanult így nem ismeri hozzá az alapokat. Ezért ha mondta volna is ezt a 2%-os baromságot az se számítana ugyanis nem értett hozzá. Attól hogy zseni, a világ legokosabb embere még nem jelenti azt hogy mindent tudott.

2012. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Milyen 2% micsoda baromság ez??

Einstein a büdös életben nem mondott ilyet,utánanéztem sehol nem találtam róla semmit...

Akkor működik az agyadnak egyszerre a 100%a ha epilepsziás rohamod van

Minden rész másra való,nem működhet egyszerre az egész


A villámolvasás meg nem hülyeség,ismerek olyat aki tud,és nincs benne semmi természetfeletti

Alfában kell a könyvet átlapozni,így nem tudatosan olvasod el hanem a könyv tartalma azonnal a tudatalattiba kerül,innen pedig csak egy részét bírod felidézni ha utána normálisan is elolvasod a könyvet...főleg tanulásra jó,könyvtárakat nem fogsz vele átlapozni egy nap alatt...

2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!