Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék gombapörkölt - mi...

Maradék gombapörkölt - mi legyen belőle?

Figyelt kérdés
Párom már nagyon unja, de még sok van belőle. Hogy alakíthatnám át valami érdekesebb kajává?
2012. ápr. 26. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

csinálhatsz belőle bakonyi módra készült húst pl:

[link]

csak a husit kell megcsinálnod

vagy beletöltheted palacsintába,és nyakonöntöd tejföllel aztán:) Mindkettő finom lenne:)

2012. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Készíts belőle "hústölteléket", vajjal, tojással, tejföllel, fűszerekkel, tölts meg vele valami sütni, ill. rántanivaló husit.

Persze kérdés, hogy az a gomba már hány napja áll pörköltként és egyáltalán van-e még u.n. szavatossági ideje.

2012. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
rakott spagettit.
2012. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!


Hús nincs itthon sajnos. Arra már gondoltam, hogy megcsinálom, mint a húsos palacsintát, csak épp ezzel töltöm meg.

2012. ápr. 26. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszel hozzá savanyú káposztát, meg egy kis füstöltet (akár füstölt szalonnát ), nagyon finom káposztaleves lehet belőle.
2012. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok,akkor fagyaszd le. Később bármikor előveheted.
2012. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

süss palacsintát, töltsd meg vele úgy, hogy feltekered, a két végét bedugod, majd bepanírozod rendesen és kirántod.

isteni finom.

2012. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Beaprítod, adsz hozzá zsemlemorzsát (annyit, hogy fasírtgolyókat tudj gyúrni belőle). Mehet még bele egy kevés petrezselyem, újhagyma. Apró golyókat gyúrsz belőle és bő ölajba kisütöd. Köretnek kukoricás rízst ajánlom és csinálhatsz egy kis tejfölös-fokhagymás öntetet.
2012. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hm, jobbnál jobb ötletek. :) A rántott palacsinta és a fasírtgolyók közt vacillálok. :D

Nagyon szépen köszönöm az ötleteket!

2012. ápr. 26. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Én az ilyen maradékokat leveles tésztába szoktam rakni.

Tortaformát kibélelem a tészta felével, bele a maradék pörkölt, gomba, máj, de már csillis babot is csináltam iígy, a másik felével letakarom, megszurkálom, és megsütöm sütőben.

Ilyen piteszerű cucc lesz, és finom nagyon.

2012. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!