Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktál tájékozódni a világról...

Szoktál tájékozódni a világról? Ahol szórakozol, játszol, sírsz, nevetsz, egyszerűen csak élsz?

Figyelt kérdés

Elég egyszerűen tettem fel a kérdést. Meg nem is igazán tudtam kiválasztani a megfelelő kategóriát. Egyszerűen az érdekelne, hogy az X-faktoron, VV-n kívűl van-e számotokra olyan dolog, ami érdekel? (Ha nem, az lehet nem véletlen.)

Bevallom mostanában kezdenek foglalkoztatni, az (egyszerűsítve írom) összeesküvés elméletek. Annyi info zúdúlt rám, így az elmúlt napokban, hogy minden emberrel, akikkel találkozom, megosztom őket.

Van aki nevet. Van olyan, aki meghallgat, de magában nevet. Van olyan, akit egyszerűen nem is érdekel, mondván; "A világ így is, úgy is sz*r, nem én fogom megváltani. Inkább foglalkozom olyannal, ami szórakoztat. Amúgy is van elég bajom." (Sortüzek elkerülése végett, én sem akarok váltani.)

Bevallom ezekkel a helyzetekkel nem is tudok mit kezdeni ilyenkor. Érthetetlen, hogy fejünket homokba dugva zárkózunk el az igazságtól, (Kinek az igazságától?)

És itt szeretnék kizárni minden UFO-ról, meg csészealjról szóló történetet.

Olyan dolgok érintettek meg, amik ténylegesen körülöttünk zajlik. Láttam pár videót, ami egyszerűen sokkolt. Hinném, hogy nem igaz, mert sokkal könnyebb lenne elfogadni a tényt, hogy a világ hangulata tőlünk függ. Viszont hinném, hogy igaz, mert szívesen szeretnék olyan világban élni, amelyben a hangulat tőlünk függ.

Nem szeretnék semmit reklámozni, ezért nem linkelek oldalakat, videókat.

Egyszerűen csak érdekel, hogy mi az amit láttok magatok körül.



2012. márc. 9. 12:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mondjátok meg ha tudjátok és annyira benne vagytok a tiszta gondolkodásban, hogy miért Sátánisták a világ vezetői, az összeesküvéselméletek szerint ? Miért vannak állítólag sátánista színbólumok mindenhol ?
2012. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!