Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktál tájékozódni a világról...

Szoktál tájékozódni a világról? Ahol szórakozol, játszol, sírsz, nevetsz, egyszerűen csak élsz?

Figyelt kérdés

Elég egyszerűen tettem fel a kérdést. Meg nem is igazán tudtam kiválasztani a megfelelő kategóriát. Egyszerűen az érdekelne, hogy az X-faktoron, VV-n kívűl van-e számotokra olyan dolog, ami érdekel? (Ha nem, az lehet nem véletlen.)

Bevallom mostanában kezdenek foglalkoztatni, az (egyszerűsítve írom) összeesküvés elméletek. Annyi info zúdúlt rám, így az elmúlt napokban, hogy minden emberrel, akikkel találkozom, megosztom őket.

Van aki nevet. Van olyan, aki meghallgat, de magában nevet. Van olyan, akit egyszerűen nem is érdekel, mondván; "A világ így is, úgy is sz*r, nem én fogom megváltani. Inkább foglalkozom olyannal, ami szórakoztat. Amúgy is van elég bajom." (Sortüzek elkerülése végett, én sem akarok váltani.)

Bevallom ezekkel a helyzetekkel nem is tudok mit kezdeni ilyenkor. Érthetetlen, hogy fejünket homokba dugva zárkózunk el az igazságtól, (Kinek az igazságától?)

És itt szeretnék kizárni minden UFO-ról, meg csészealjról szóló történetet.

Olyan dolgok érintettek meg, amik ténylegesen körülöttünk zajlik. Láttam pár videót, ami egyszerűen sokkolt. Hinném, hogy nem igaz, mert sokkal könnyebb lenne elfogadni a tényt, hogy a világ hangulata tőlünk függ. Viszont hinném, hogy igaz, mert szívesen szeretnék olyan világban élni, amelyben a hangulat tőlünk függ.

Nem szeretnék semmit reklámozni, ezért nem linkelek oldalakat, videókat.

Egyszerűen csak érdekel, hogy mi az amit láttok magatok körül.



2012. márc. 9. 12:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szkeptikus vagyok és rendszeresen olvasom a bulvár tudományt és utána itt kifejtem a nézeteimet.
2012. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Tájékozódom ,de csak és kizárólag a realitás talaján maradva.

Pl nekem az összeesküvés elméletről nem titkos ügynökök , vagy idegen civilizációk jutnak eszembe, hanem Pl .Cion bölcseinek könyve. Ajánlom figyelmetekbe.

Emellett érdekel Allan Pease - Testbeszéd könyve , nagyon tanulságos. Érdekel a hétköznapi pszichológia, az agy működése stb..

Szerintem ezekben a témákban érdemes elmélyülni,mert tanulsz belőlük.

Viszont a futurisztikus, Reptoidos, Összeesküvés elméletes

cikkek ,kérdések írói szerintem fél lábbal a diliházban állnak.

Aki nem hiszi járjon utána ,

agy mosottak , pánikbetegek, poszttraumás stresszben szenvedők ,skizofrének, Bipoláris zavarban szenvedők gyakran találkoznak UFO-val, és követik gyanús alakok stb...

Szóval várni ,hogy Reptoidok és UFO-k lepjék el a földet a legszánalmasabb elfoglaltság, amit ember csinálhat.

Szóval maradj a realitás talaján és ne menj fiktív feltételezések után ,mert könnyen Cserben hagyhat a tényleges Valóság.

Mivel folyamatosan ellene harcolsz, be akarod bizonyítani ,hogy amiben élsz az állvalóság , mint a Mátrixban, Szóval könnyen át áll az agyad a Valós tények mögött rejlő rejtélyek kutatására, hogy egy idő után beszippant.

Óvva intek mindenkit a Fiktív dolgok elmélyülésében.

2012. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Nos, a helyzet az, hogy évezredek óta itt vannak (a hüllők, reptoidok, reptiliánok, stb.) - persze nincsenek egyedül -, de az átlagember elől nagyon jól titkolják. Sokkal intelligensebbek a jelenlegi emberi fajnál, csak az a baj, hogy az intelligenciájukat nem jóra fordítják. Az ő kezükben van az élelmiszeripar, a gyógyszeripar, a bankrendszer, a média, gyakorlatilag szinte mindent ők irányítanak. Ha az emberek egy kicsit el tudnának szakadni a mindennapi, jól bevett rutinjaiktól, kikapcsolnák a TV-t (elgondolkodtatok már a szó jelentésén: televízió? - tele van vízióval, illúzió az egész), körülnéznének az interneten, és elkezdenének GONDOLKODNI, nagyon sokmindenre rájöhetnének. Nem véletlenül van ennyi betegség, éhezés, egyre rosszabb életkörülmények, egy gondos koreográfia szerint zajlanak az események. Viszont, ami a jó hír, egyre többen kezdenek érdeklődni a dolgok iránt, ezért van itt is egyre több "reptoidos" kérdés. Egyesek unják, mert ők nem akarják belátni, hogy a saját kis megszokott, sanyarú életükön kívül is vannak dolgok, ők valószínűleg az éretlenebb lelkek közé tartoznak. Az összeesküvés-elméletek közül sokminden igaz, sokat ők találtak ki, hogy mellékvágányra tereljenek. A Cion bölcseinek jegyzőkönyvei mögött is valószínűleg ők állnak, csak - rafináltan - úgy írták meg, hogy a cionistákra tereljék a gyanút, így a már ébredezők többsége a zsidóságot fogja gyanúsítani azzal, hogy ők a világ bajainak okozói. Ez az oszd meg és uralkodj elve, ellentéteket szítanak különböző népcsoportok között, vagy akár öregek és fiatalok között, dohányosok és nemdohányosok között, stb. Persze hiába magyarázom ezt annak, aki a fél életét a tv/videó/xbox előtt töltötte, a többség már olyan szintű agymosást kapott, hogy képtelen elhinni bármit is, ami ellenkezik az általa addig tanultakkal.


Itt egy nagyon jó kis tanvideó:

http://www.youtube.com/watch?v=xS0nT-C6me0

2012. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kedves reptilian bastards -

,,Viszont, ami a jó hír, egyre többen kezdenek érdeklődni a dolgok iránt, ezért van itt is egyre több "reptoidos" kérdés. Egyesek unják, mert ők nem akarják belátni, hogy a saját kis megszokott, sanyarú életükön kívül is vannak dolgok, ők valószínűleg az éretlenebb lelkek közé tartoznak. Az összeesküvés-elméletek közül sokminden igaz, sokat ők találtak ki, hogy mellékvágányra tereljenek,,

-

Most azt mondod, hogy a világunkat a reptoidok, vagy ufo-k irányítják???

Tényleg jól értem?? Erre célzol??

,,Egyesek unják, mert ők nem akarják belátni, hogy a saját kis megszokott, sanyarú életükön kívül is vannak dolgok,,,

- Te szólsz meg másokat, akiket úgy hívsz szkeptikus, éretlenebb lelkek????

Te dili vagy!!!!!

2012. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jaaa és kik azok az ŐK??? Mármint ők találtak ki sztorikat?? KIK????
2012. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hűha. Elég sok mindenről írtatok. De legalább saját véleményeket fogalmaztatok meg.

Említettem ugyan, hogy UFO-ról ne essék szó, mert ez egy olyan dolog, ami nagyon megosztja az embereket és komoly vitákat eredményez. Amire jobban kíváncsi lennék, hogy az emberek, hogy idomulnak egymáshoz, és milyen dolgokra képesek mondjuk a hatalom megszerzése érdekében.

Azért érdekes amit írtatok.

Adok egy kiindulópontot. Itt egy videó, amit biztosan sokan láttatok már. Bennetek milyen érzéseket kelt fel?

És itt nem a készítő csoportra akarok kitérni. Hanem saját gondolatokra.

2012. márc. 9. 15:00
 8/21 A kérdező kommentje:
2012. márc. 9. 15:01
 9/21 anonim válasza:

Már elnézést de az általánosításod elég sértő. Nem mindenki valóvilágon meg x-faktoron él...

Szoktam tájékozódni és érdekel egy csomó minden. Viszont nem fogok túlzásokba esni. A világ hangulata igenis tőlem függ, megteszem ami tőlem, kis embertől telik a többi milliárdokhoz képest, és azon túl csak a saját boldogságom számít. Kinek ártok ezzel? Én nem fogok olyan dolgokon keseregni meg beárnyékolni az életem amik nem is biztos, hogy léteznek és amik ellen én egyedül nem tudok mit tenni.

Valóban kinek az igazsága? Hát a tiéd. Vagy az enyém. De nem a nagy igazság. Csak egy vélemény. Az pedig mindenkinek lehet és egyikőnké sem ér többet mint a másiké. A véleményt meg nem kell másokra erőszakolni, és fölényeskedni ha őt éppen nem érdekli.

2012. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem az ezoterikus latasmod nagyon jo. Mert meg tudod kerdojelezni az amit ma tudomanynak neveznek. Ha nem lenne senki aki megkerdojelezte volna akkor most nem tartana ott ahol eppen all. Dualis vilagban elunk, aki csak az egyik oldalra kivancsi az nem fogja megismerni azt ami VAN.

Nem jobb egy egyetemi professzor tudasa egy fanatikus vallasi megszallott hitenel. Most az egyetemi professzrokat dijjazzak par szaz eve pedig a vallasi embereket tartottak nagyra. Meg kell talani az egyensulyt!!

Nekem az az elvem, mindegy miben hiszel, ha segito szandekkal teszed amit teszel. Van akit az egyenletek, tanulmanyok boldogitanak van akit a vonzas torvenye, kartyajoslas, reptoid stb.


Magam korul meg azt latom,, ember embernek farkasa. Nem szamit az hogy 100 ev mulva mi lesz a folddel. Nem szamit hogy majdcsak mindenki beteg, hogy menyien eheznek. S nezd meg hanyan varjak a vilagveget 2012ben, nem felnek tole hanem mar varjak. Szomoru a lelkem, hogy mar csak az egyeni erdekek szamitanak...

2012. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!