Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktál tájékozódni a világról...

Szoktál tájékozódni a világról? Ahol szórakozol, játszol, sírsz, nevetsz, egyszerűen csak élsz?

Figyelt kérdés

Elég egyszerűen tettem fel a kérdést. Meg nem is igazán tudtam kiválasztani a megfelelő kategóriát. Egyszerűen az érdekelne, hogy az X-faktoron, VV-n kívűl van-e számotokra olyan dolog, ami érdekel? (Ha nem, az lehet nem véletlen.)

Bevallom mostanában kezdenek foglalkoztatni, az (egyszerűsítve írom) összeesküvés elméletek. Annyi info zúdúlt rám, így az elmúlt napokban, hogy minden emberrel, akikkel találkozom, megosztom őket.

Van aki nevet. Van olyan, aki meghallgat, de magában nevet. Van olyan, akit egyszerűen nem is érdekel, mondván; "A világ így is, úgy is sz*r, nem én fogom megváltani. Inkább foglalkozom olyannal, ami szórakoztat. Amúgy is van elég bajom." (Sortüzek elkerülése végett, én sem akarok váltani.)

Bevallom ezekkel a helyzetekkel nem is tudok mit kezdeni ilyenkor. Érthetetlen, hogy fejünket homokba dugva zárkózunk el az igazságtól, (Kinek az igazságától?)

És itt szeretnék kizárni minden UFO-ról, meg csészealjról szóló történetet.

Olyan dolgok érintettek meg, amik ténylegesen körülöttünk zajlik. Láttam pár videót, ami egyszerűen sokkolt. Hinném, hogy nem igaz, mert sokkal könnyebb lenne elfogadni a tényt, hogy a világ hangulata tőlünk függ. Viszont hinném, hogy igaz, mert szívesen szeretnék olyan világban élni, amelyben a hangulat tőlünk függ.

Nem szeretnék semmit reklámozni, ezért nem linkelek oldalakat, videókat.

Egyszerűen csak érdekel, hogy mi az amit láttok magatok körül.



2012. márc. 9. 12:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

15:06!


Nem tudom olvastad-e a kérdés kiemelt részét?

"Szoktál tájékozódni a világról?" Neked a válaszod erre, ennyi lett volna, hogy igen szoktam, és esetleg ha kedved tartotta volna, akkor kifejted, hogy hol vagy miként. Nem szándékozom senkit sem megsérteni. És tényeket sem állítottam. Egyszerűen csak közvéleménykutatás szempontjából szeretném látni a dolgokat.

A reagálásod tipikus és nem támadlak miatta.

Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és leírtad a véleményedet.

2012. márc. 9. 15:14
 12/21 anonim válasza:
én szoktam
2012. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces formában reptilian világnézete

- [link]

2012. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgok vmit nem nézem se az x faktor se a vv-t


Kérdésdre válaszolva ahogy a világot figyelem folyton az az érzésem támad, hogy minnél tisztábban látom a világot annál inkább beleőrülök. Mondják is, hogy boldogok a tudatlanok.

Hallom az emberektől hogy miért vagyok állandóan letörve? Mert látom mivé lesz a világ és bennem van a tudat hogy semit sem tehetek ellene. Inkább bezárkózom, magamnak élek. Mondják rám, hogy szociopata vagyok, meg önző, de inkább legyek az, mint része ennek a szennynek.

2012. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy az összeesküvés elméletekkel tájékozódsz a világban az legalább olyan naiv, mint lesz*rni az egészet.
2012. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én nem az összeesküvés elméletekre gondoltam. Nem azok számomra a számadóak.
2012. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Az hogy paranoid vagy, még nem jelenti azt, hogy nem esküdtek össze ellened.
2012. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy a világ vezetői miért Sátánisták ? Miért vannak ilyen rituálék ? miért van minden tudatalatti információban a sátán ?
2012. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Érdekes dolgokat írtatok. Köszönöm az eddigi normális hangvételű kommenteket.

Ha jól értelmeztem, az ilyesfajta dolgokról mindenki tud. Ki többet, ki kevesebbet, ki egészen máshogy látja, de valamit mindenki lát. Egészen érezhető a beletörődés.

Szoktatok gondolkodni? Olyan dolgokon, hogy például mi lesz ha....? A pontok helyét bárhogyan ki lehet egészíteni(de nem feltétlenül világvége eseményre gondolok).

2012. márc. 9. 18:24
 20/21 Diavolino44 ***** válasza:

Az középiskolai oktatásból megmaradt a fejemben a töritanárom minden órán elhangzott idézete: A történelemben a Ha-val kezdődő mondatoknak nincs értelme.


amúgy szerintem valami hamarosan történni fog! Egy világháború, világ járvány, stb. s ehhez nem kell látnoknak lenni. Nagymamám mondja pl. hogy simán várható egy forradalom Pesten. Ő megélte az 56-osat s azt mondta most még rosszabb az emberek helyzete mint akkor volt.

2012. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!