Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tudom magam védeni...

Mivel tudom magam védeni gonosz, roszindulatú emberektöl?

Figyelt kérdés

Van valami amulett vagy tarizmán amit ha magamnál hordok megvéd?

Mostanában erössen érzem,hogy valaki rosszat akar nekem.



2012. febr. 7. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Tai-ci, Kung-fu, Karate ezek megvédenek a legrosszabb emberektől is és ahol ilyen tanulására van lehetőség, ott a közelben biztosan van valami spirituális elmélyülésre is alkalmas tanfolyam.


Semmilyen medál nem fog megvédeni egy késtől vagy lövedéktől.

2012. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha műár ilyen dolgokon töröd a fejed, hogy talizmán, akkor inkább fordulj a hithez-direkt nem vallást írtam, hanem Azt, hogy inkább Jézusban higgy és kerüld el az olyan embereket, akikről érzed, hogy rosszat akarnak.
2012. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen, le kell sz@rni.
2012. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen talizmán nincs. Csak a pénzed kell érte.

Inkább a dolgaidat hozd rendbe. Gondolkozz el azon,hogy miért van rossz érzésed. Semmiképpen nem azért,mert valaki rosszat akar neked. Ha ez igaz lenne,senki nem érezhetné biztonságban magát. A legjobb embernek is van rosszakarója.

2012. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A rosszindulattól kizárólag úgy védheted magad, ha nem érdekel, és csak akkor nem érdekel, ha van valamid, amiért szeretsz élni és boldoggá tesz. Magyarul van igazi érték az életedben. Ez lehet egy ember, egy állat, akármi, aminek eszmei értéke van, de soha nem lehet olyasmi, amit pár ezerért megvehetesz. Szóval az unaloműző tv-zés, gépezés és olcsó gagyik medálok helyett inkább ilyet kéne keresni.
2012. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a közeledben van akkor nyugalommal, ha távolról érzed, akkor szintén nyugalommal, de elképzelhetsz, ismétlem képzelhetsz!! egy védőburkot magad körül, ami a tested 3 négy méteres vonzáskörzetében van. Ha hiszel benne, akkor ez a burok meg fog védeni, hidd el ha elképzelted, azt fogod észre venni hogy minden rosszindulatra és negatív dologra, ez a burok fog választ adni és nem az egód. A semlegesítés legyen a cél.
2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Parabellum.
2012. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sokkoló,boxer,vipera
2012. febr. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!