Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A csakráim tisztítására, vagy...

A csakráim tisztítására, vagy újratöltésére van szükség?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy lelki problémákkal küszködőknek segíthet, ha meditálnak. Találtam csakra tisztító és újratöltő meditációt. Melyikre lenne szükségem? Illetve hogyan kell ezt csinálni? Soha nem meditáltam még, és nem tudom hogy kell. Milyen testhelyzetet kell felvenni? És lehet e egymás után több csakrára is meditálni?
2012. febr. 4. 13:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*is ide tartoznak. (=A torokcsakrahoz.)
2012. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nézd az Ezo Tv-t! minden este 20:00tól megnyitják az erőkaput, hihetetlen, varázslat amit ezek a rajsámán asszonyok művelnek a televítzióban. Ezer örömmel nézem én a műsorukat, mindig fekltöltődöm energiával! Elképesztő. telefonálni is szoktam 600Ft os percdíjért! Megéri nagyon! Ha telefonálsz megnyitják a V.I.P. hiper kaput is! Ekkor emberfeletti képességeket is kaphatsz!! ELképeztő!!
2012. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A problémáiddal menj pszichológushoz.

Az ilyen meditáció több, mint semmi, de nem valódi segítség!

2012. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Először is kérdező ezt a csakra marhaságot felejtsd- de még a mostanság tanított EZO meditációt is ami hindu utánzat modernizált formában de egy kutya, hallucinációkra tanít.


Miképp nyugtathatod meg önmagadat?


1.- kikapcsolódsz valamivel ami kellemes hangulatot idéz elő. (varátokkal, vagy egyedül zenét hallgatsz, vagy kiállításra mész, vagy lekötöd a figyelmedet egy saját alkotás készítésével.

2. - kimész a természetbe ha jó idő van- leülsz és beleszagolsz a levegőbe, hallgatod a madarakat elnézed a tájat és a végtelenségre gondolsz, hogy mi lehet a horizonton túl-- szóval elkalandozol gondolatban. vagy kimész ha nagyvárosi vagy egy parkba és elnézed az embereket elképzeled őket és az életüket stb

3. kihasználod az alkalmat amikor senki nincs otthon és nagy a csend. és most figyelj!!


Lefekszel hányat egy kispárnát helyezel a nyakad alá hogy ne lógjon a levegőben.


Minden végtagodat ellazítod még az ujjaidat is és elernyedsz teljesen.


Nem gondolsz semmire csak a testedre figyelsz és gondolatban felmész a kezeddel v.a tenyereddel a fejed tetejére középre és gondolatban a tenyereddel elkezded NAGYON lassan az órajárásával egyező irányban simogatni, miközben arra gondolsz, hogy mennyire szereted önmagadat. I)gy simogatod körbe lefelé-haladva a koponyádat egészen a tarkó alá, elől pedig a orrod tövéig.

Aztán visszatérsz a középre ismét és a csont alá képzeled a kezedet az agykérgi részt simogatod épp úgy, ahogy a koponyádat simogattad. Amikor ott simogatod szintén órajárásával megegyező irányba és nagyon nagyon lassan, ismételten eszedbe fognak jutni olyan emlékek amelyekre nem is gondoltál-- de te ne törődj eggyel se, csak haladj tovább lesimítva a múlt emlékeinek feszültségét.


amikor végeztél, akkor visszatérsz megint a fejtetőre és onnan lefelé haladsz a testeden végig lassan, hogy érezni tudd, a saját lélek energiádnak alkotott energia szálait Középen haladsz lefelé és a lábadtól pedig a láb szélén a kisujjtól a testszélén haladsz visszafelé. Ezt ismételd meg párszor és meglátod eleinte elálmosodsz még jó izüen el is aludhatsz eleinte, mert annyira oldja a fejben és testben egyaránt a feszültségeket, félelmeket is.


Ha már elől nagyon jól megy akkor gondolatban meg kell próbálkozni a hátad felőli oldallal is. Ha pedig bármilyen betegséged van, akkor a szervekhez is lelehet menni gondolatban, körbe simogatni, masszírozni- illetve azt kívánni odakoncentrálva, hogy gyógyuljon meg.


De nagyon sok gyógyítási gondolatot belehet vetni ezzel a gondolati-energetikai gyakorlattal ha már jól megy elől.

2013. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Harikri válasza:

Ezt a kis videót már 60000-en látták, és számos blog felhasználta prezentációnak a cikkjéhez.

Ha még nem láttad volna, nosza nézd és olvasd végig figyelmesen.

[link]

2014. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!