Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Okkult lények", ti kijösztök...

"Okkult lények", ti kijösztök az emberekkel, szeretitek őket, vagy eltávolodtatok tőlük?

Figyelt kérdés
Okkultisták, ezosok, boszik, mágusok , stb, hogy álltok az emberekhez? És a rosszindulatú emberekhez? Mennyire értitek meg egymást?
2012. jan. 18. 15:20
1 2
 1/15 Shai-Hulud ***** válasza:
63%
muglik - csupa hülyeséget csinálnak.
2012. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

1. válaszoló

Te se olvastál Harry Pottert, nem igaz? :D

2012. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem jövök ki velük túl ostobák nekem de azért van 1-2 barátom közülük.
2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

nem mondanám magam LÉNYnek,de én is túl ostobának tartom a legtöbbet,értetlenek

nem rendelkeznek kellő inteligenciával ahhoz hogy felfogják a mágiát

2012. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A két kezemen meg tudom számolni, hogy hány emberrel szeretek eltölteni 10-nél több percet.
2012. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz!


eleinte nagon nehezen tudtam megbékélni az emberekkel. nem értettem hogy hogy tudnak élni a mágia tudása nélkül egyáltalán hogy lehetnek ennyire szűk látókörűek és nem egyszer előítéletesek. Azután rákellett jönnöm arra a igazságra hogy nem szabad senkit csak azért bírálni mert esetleg több vagy kevesebb korláttal él mint mi. Vagy mert a tájékozottsága nem felel meg az ízlésünknek.


A mágia egyik tétele hogy mindenki csak a maga szintjén érti meg a valóságot. Csak is annyit amennyire szüksége van egy egy tapasztalathoz. Erőltetni felesleges bántani érte butaság és egy korlát melyet mi állítunk fel.


És én szeretem szabadnak érezni magam. És ezzel azt hiszem így van minden társam aki több kevesebb rálátással van az élet más aspektusaira is.


Szóval türelem és tolerancia. Ha pedig nem megy gondolkodjunk el saját korlátainkon.

2012. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Shai-Hulud ***** válasza:

#2


Nem olvastam. Láttam. Az első néhány részt moziban, a többit neten.

De aztért tudom mi a mugli.

Akikről itt szó van, egyikük sem "varázstalan ember".

[link]

(1. voltam.)

2012. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

habár, engem nem soroltál fel, mégis megvan a véleményem rólatok halandókról.

mind szemetek vagytok, akik a saját önző céljaitokra akartak felhasználni és hatalom szerzés végett még análisan az ujjatokra erőszakolnátok. ha meg fordul a kocka, akkor vulkánba vetnétek...hát tudjátok mit? kapjátok be a vérerest, a ronda anyátokkal együtt!


üdvözlettel

az Egy Gyűrű

2012. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

16:56 ez tetszett amúgy, de attól, hogy elfogadjuk egymást, még mindig ott van, hogy sajnos nem értjük a másikat...

Utolsó XD nyugiiii, vegyél be nyugtatót

2012. jan. 18. 18:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Arra kell törekednünk hogy megértsük a másikat, ha lehetséges. Természetesen nem vagyunk egyformák és nem is kell mindenkit szeretni tehát ki ki a maga ízlése szerint cselekedjen.
2012. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!