Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmainkat tudjunk befolyásolni?

Álmainkat tudjunk befolyásolni?

Figyelt kérdés
Vajon az álmainkat tudjuk befolyásolni? Mitől függ hogy emlékszünk-e rá? Vajon mindig álmodunk? Lehet írányítani hogy mit álmodjunk? Köszönöm a választ előre, nagyon érdekelne...:)
2011. dec. 5. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges és tudatos álomnak hívják, tanulható képesség. Az álomra emlékezéssel kapcsolatban: az elmúlt pár napban rengeteg kérdés volt, javaslom olvass el egyet!:)
2011. dec. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal almodunk akivel a legjobban szeretnenk nekem volt egy nagy szerelmem akivel tobb mint 1 evig voltunk egyutt es legalabb 30x almodtam vele mar 2 eve volt es meg mindig emlekszem a legszebbekre mult heten is almodtam vele egyeblent. De lattam a Natgeon 1 csavot aki olyat csinalt hogy felkeltette sajat magat alom kozbe es leirta 1 lapra aztan visszaaludt ezt tobbszor.. :D
2011. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Igen, állítólag ez egy megtanulható technika. Én csak az angol kifejezést ismerem "lucid dreaming"

Ha gondolod olvass utána.

2011. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen, ha hiszed, ha nem én tudom

Olyan szinten, hogy elkezdek álmodni(pl ülök a buszon)aztán megáll a busz, út szélén vár egy motor, elkezdek motorozni...És mindezt én irányítom...Persze nem úgy teljesen tudatosan, de közben mégis, nem tudom ezt jól megfogalmazni:)

Kb 1-2 éve jöttem rá, hogyan kell, azóta egyre jobban megy...:)

2011. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sőt olyat is tudok(bár ezt sokkal többen tudják), hogyha nem tetszik egy álom(nem mindet tudom befolyásolni(remélem idővel ezeket is tudom majd)...Szerintem vannak ilyen erősségi szintek, pl valamin nagyon felhúztad magad, akkor az erősebb mintha csak buszozásról álmodsz...)akkor egyszerűen felébredek aztán visszaalszom...Egyszerűen érzem, hogy mikor álmodom és, ha azt jól ki bírom használni, akkor álmodok tovább, ha viszont rossz és irányíthatatlan, akkor felébredek
2011. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző 2 vagyok

Bocsi, hogy megint irkálok, de nem is gondoltam volna, hogy ez érdekel valakit, én ilyen természetesnek veszem, főleg, hogy senkinek se beszélek róla:)

Egyébként amit előbb leírtam "erősség"-et, még az is befolyásolja, hogy mennyire vagy álmos.Minél kevesebbet alszol, annál nehezebb lesz irányítani...

Egyébként könnyű kitanulni(én nem tudatosan tanultam ki, csak volt haveromnak egy komoly motorbalesete és volt "szerencsém" végignézni és mindig ezt láttam álmomba...Aztán mindig felismertem, hogy álmodom és egyre többször tudtam felébredni)a lényege, hogy ismerd fel, hogy álmodsz...Ha az megvan, akkor gyakorlatilag bármit megtehetsz(Ugyan az, mint a Mátrix film), ha tudod, hogy álmodsz és tudod, hogy ezért repülni is tudsz, akkor repülsz.Ha tudod, hogy Te most álmodsz, akkor bármit megtehetsz, viszont ebbe szerintem a tudatalatti is közrejátszik ezért nagyon durva dolgokat nem tudok megtenni(bár egyre jobban fejlődöm).Amit most próbálgatok(lehet kiröhögtök, de minden álmomba tesztelem a "határokat")az a "táj váltás", pl vagyok egy olyan helyen, amit az emlékezetem raktározott el(nem is gondolnám sokszor, hogy ezek még megmaradtak)aztán gondolok egyet és haza akarok menni...Ilyenkor valami eszköz kell(nekem a busz a legmegfelelőbb, mert minden nap buszozok)amivel hazautazok...De mivel ez egy álom, ezért annyi elég, hogy felülök a buszra, utazok egy kicsit, majd leszállok és az előszobába találom magam...Ez a táj váltás nem sokszor sikerül sajnos...:(

Viszont ilyenek mindig mennek, hogy felemelem a házat/repülök/motorozok(fent említett barátommal) stb...

Sok sikert kívánok hozzá, hogy kitanuld, hidd el, kis gyakorlással kitanulható:)

2011. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!