Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyerek is ember, vagy a...

A gyerek is ember, vagy a gyerek még gyerek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ember gyűjtőfogalom, és az egész fajt jelenti.

A gyerekeket is.

2011. nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Engem kicsi felnottkent kezeltek gyerekkent.

Szabadabban neveltek.


Es tok jol sult el. :)


Unokatesom is igy neveli a kisfiat.

Kb 3-4evesen kezelhetetlen volt.

De most 5evesen meg dobbenet milyen ertelmes okos gyerek lett... kinotte.


Mondjuk allitolag en is horror voltam kicsinek.



11 evest meg vegkepp felnottkent kezelnek. Persze ezt nem ugy kell erteni h total szogoruan, hanem h ertelmes lenykent kezelem, aki felfogja a dolgokat.

Persze van amit tobbszor es erthetobben el kell mondani nekik de megertik.


Pl. Volt mar 13 eves vasarlom vateran aki sokkalta ertelmesebb volt mint jonehany felnott. Kinezte a termeket. Leutes elott rakerdezett a reszletekre: hogy kell majd fizetnie, hogy jut el hozza a termek. Hogyan kell egy banki atutalast csinalnia. Leirtam neki mindent. O Leutotte az orat. Megkapta az adataimat. Irta hogy masnap suli utan befizeti. Masnap be is fizette a bankban. Aznap postaztam es leutes utan 2 nappal mar nala is volt a csomag. Bezzeg par gyoker felnott... nemelyiknek kapasbol irattatnek egy beutalot valami elmegyogyba...



11 eves mostohatesom amig naluk voltam 3-asok helyett 4-5-osoket hozott. Azt hiszem jo anya leszek :)))

2011. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!