Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a koponyacsakra miatt...

Ez a koponyacsakra miatt lehet, vagy el vagyok tévedve? Ha nem az, akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lehet ezt normalisan megfogalmazni, de azért megpróbálom. Ha egy bizonyos személy beszél hozzám, és koncentrálok rá, egy kis idö múlva (pár perc) nagyon kellemes érzés kerít hatalmába. Mintha elkezdene bizseregni a koponyám felül, körben, és teljesen mint aki más állapotba került... Nagyon kellemes, le tudok lazulni, és csak élvezni azt a jó érzést, amiröl nem tudom, hogy micsoda. Amióta ismerem, ezt idézi elö nálam. Nem minden alkalommal, csak ha a körülmények is megvannak, pl. kettesben vagyunk és nem zavar be senki. Ö is nö, én is nö vagyok, és nem, nem vagyok leszbikus, se bi, és ö sem. Ez valami más. Valaki élt már át hasonlót?
2011. okt. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ő nah olyan nincs hogy koponya csakra

Korona csakra van

és nem biztos hogy nem amiatt van

szerintem szerezz pasit gyorsan különben van egy rossz hírem számodra...

2011. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és nem

után kihagytam egy vesszőt bocs :)

2011. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Francba...
2011. okt. 23. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nálad idősebb és erőteljesebb, akkor édesem Te tőle energiát kapsz. Vagy gyenge vagy beteges amit ha az ő lelke érzékel és kedvel is téged, akkor bizony sugároz rád finoman. Ennek a fordítottja amikor valaki beszélget valakivel és miután befejezték, szinte őrül, mert annyira elfáradt. Vagy azért mert sugárzott a partnerére, vagy azért mert a másik szószerint leszivja tőle az erőt, mert beteges, vagy gyenge idős és a lélek fél a haláltól- akkor lopatikázni is képes pl. sorba álláskor egy boltban, pénztárnál.


Vagy ha bárki azt érzi közületek egy hosszú sorban állásnál, hogy olyan fáradt vagyok mikor haladunk már holott elötte semmi baja nem volt, akkor inkább a mögötte állót engedje maga elé, mert a test eleje az ami leadni és elszívni is képes.

2011. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami pedig a csakra marhaságot illeti, NEM IGAZ egy süket hindú maszlag. Ha valami testenergetikailag igaz, az a kínai meridiánok és akupunktúrás pontok.


Bár a kinainak is vannak olyan részlet elmélete amely úgy nem igaz-- nem igaz a yang és yin minden energia szála a testnek egyforma és körbe körbe járkál a testben és a bőrödön!

Egyébként azon rohangálnak a gondolati feszültségetek mint fotonok ezért képtelen vagy nem gondolkodni--ez a tudati-lelketek, ez fogja fel a külső világot és befordul a testbe leadva az infókat


Nem a szivedben érzed hogy szeretsz hanem a lélekszálaidon izzik fel a feszültség és befordul és megemeli a vérnyomásod a sziv ritmusát


Nem az agyaddal gondolkodsz az csupán egy számitógép--vezérlő egység és memória-azon játszik maga a lélek a gondolataival. Ha elpusztul az agy attól még gondolatai vannak az embernek, csak nem képes kommunikálni

2011. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!