Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy gyurmalin,...

Szerintetek ez egy gyurmalin, vagy egy világító földönkívüli kő?

Figyelt kérdés

Hogy összetudjátok hasonlítani a kettőt a gyurmalin így néz ki: [link]

a kő meg így: [link]


Lehetőleg normálisan válaszoljatok nem bírom a szellemeskedést ebben a témában mert engem ez nagyon érdekel!


2011. okt. 16. 11:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:
36%
Ezek akkor se fogják elhinni ha a járdán világít. Csak előre szólok. Kitalálnak valami mást amibe beleköthetnek mert ilyen köcsögök.
2011. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 anonim ***** válasza:
0%
Gyurmalin biztos, hogy nem.
2011. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 anonim ***** válasza:
0%
Erősebb lámpa kell mögé, és akkor nappal is világítani fog. Ajánlok egy kisebb refit :D
2011. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűbb természettudományos ismeretekkel megérthető a dolgog.


Az asztalon nem világít semmi sem. Kébőbb a kezében pedig hátúlról irányúla kamerába egy intenzív fény aminek az irányába forgatja az ember a követ. A kő éppen a fényforrás előtt van, ezért látszik hogy mintha pulzálna a kő fénye viszont ha kitakarja a fényt, akkor látszik hogy konstans a fény. A követ az erős fény előtt tartja és mozgatja, de a kő egyáltalán nem világít és amikor mozgatja néha kitakarja a hátsó fényt és akkor állandó a fényhelyzete és ereje úgy 1:40 körül. A háttérben láthatjátok hogy a fényel borított részek állandóan ugyanazok, mivel egy helyben van a fényforrás mikor mozgatja, akkor is, tehát egyáltalán nem a kő világít !


Egyébként ahhoz képest, hogy milyen gazdag 404 meg mennyi fuxa volt, nagyon primitív a filmfelvétel minősége !

2011. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 anonim ***** válasza:
94%
Már Feri szólt neki h ma jöjjön fel 404 http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2290.. és azt mondta h feljön úgy hogy kössétek fel a gatyátokat! Ma megmondjuk 404nek h csináljon olyat h leteszi a járdára és meglátjuk akkorl is pulzál-e és tegyen a járda és a kő közé valami plédet vagy törülközőt.
2011. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 anonim ***** válasza:
11%
Kérheted. De nincs neki ilyesmije. A gond ott kezdődik, hogy 404, mint személy nem létezik, csak a GYK felhasználó. Más szóval beregisztrált és azt megjátszotta magát.
2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
85%
Na 404 tegyél a járda és a kő közé valami plédet vagy törülközőt!
2011. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
24%

Kíváncsiak vagytok 404, meg a Reptoidokra ? Hát tessék így néznek ki és már jelen is vannak a táradalmunkban.

1:55-nél megláthatjátok magát 404-et, kiderűl, hogy nem igazán emberi alak. Kíváncsi vagyok a szkeptikusokra is, de tudom hogy őket aztán végképp semmi sem győzi meg. http://www.youtube.com/watch?v=VYNexP8M_SA

2011. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 404 ***** válasza:
97%
Rendben van készítek olyat amit nem fogok a kezembe, ráteszem pokrócra, törülközőre, lepedőre. De nem ma mert most itthon vagyok és itthon nem tartok idegen tárgyakat. Holnap szakítok rá időt, elmegyek a laborba de utána leállunk ok? Ez lesz az utolsó mert nekem vannak fontosabb dolgaim is. Tudjátok, holnap délután jön hozzám egy sürgős beteg, amint végeztem vele utána tudok veletek is foglalkozni.
2011. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:15


Kötekedni jársz ide vagy válaszolni?

2011. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!