Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy gyurmalin,...

Szerintetek ez egy gyurmalin, vagy egy világító földönkívüli kő?

Figyelt kérdés

Hogy összetudjátok hasonlítani a kettőt a gyurmalin így néz ki: [link]

a kő meg így: [link]


Lehetőleg normálisan válaszoljatok nem bírom a szellemeskedést ebben a témában mert engem ez nagyon érdekel!


2011. okt. 16. 11:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
0%
Az előzőhöz: az ujjad E.T.-hez hasonlatosan világítani fog :DDD
2011. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a wc be. A lámpa elé tettem egy tárgyat és a tárgy eltakarta körülötte meg volt fény de a tárgy akkor se világított és eltakarta a lámpát. Ez a kő a vidiben meg világít. Nem kellenek tükrök a víz anélkül is visszaveri a fényt a barlang faláról mert a víz tükörként hat tükröződik nem tudtad?
2011. okt. 16. 13:49
 23/130 anonim ***** válasza:
0%
Áttetsző volt a tárgy?
2011. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:
Van abban valami amit a kérdező mond. A kő mellett is vannak fényvisszaverődések és a kő mögött is mindenhol. Ezt elkerülni nem lehet egy ilyen erős fénynél főleg ha vizes a fal. Sose tudhatjuk meg hogy lámpa van mögötte vagy csak olyan visszaverődés amik mellette vannak. De az biztos hogy a lámpa világít, nem tudom elemmel vagy hogyan de világít, mert ha nem világítana akkor a fényforrás előtt nem világos lenne hanem sötét.
2011. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 anonim ***** válasza:
0%
Üvegkristály. Zöld üvegből. Próbáld meg egy zöld sörösüveggel vagy egy pezsgősüveggel amelyekről le van áztatva a papír...
2011. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 x) ***** válasza:
0%
Attól hogy világít még nem biztos hogy földönkívüli... viszont látszik hogy áttetsző. Szerintem is lámpával van megvilágítva. Egyébként világító követ egyik ismerősöm is csinált már fényfestéssel.
2011. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy lámpa nincs kizárva hogy csak tükröződés mert mellette is van egy csomó tükröződés de az is lehet hogy lámpa. Lehet hogy elemes kő és elemmel működik bár akkor meg túl erős a fénye úgy hogy elemlámpa nem lehet. Nem lehet eldönteni mert mindkettő variáció igaz lehet. Ezt nekem személyesen látnom kéne hogy eldöntsem így nem lehet és addig felesleges is róla vitázni mert ugyan úgy lehet lámpa mint ahogy tükröződés! Ez a videó semmit nem bizonyít de megcáfolni se lehet.
2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
A kő csillog villog, a barlangban sötét van és a barlangfal is világít mindenhol összevissza azt látom gondolom tükröződnek a fények, a kő bemutatója úgy be van öltözve mint aki a Marsra készül, a kövön pedig látom hogy nem egy átlagos közönséges kő de nem tudom milyen kő. Viszont az hét szentség hogy nem gyurmalinnal van bekenve ahhoz túl vakító a fénye azért a gyurmalin ennyire nem világít. Hosszabbítóval be lehet vinni barlangba lámpát de akkor jó hosszú hosszabbító kéne. Ha meg akkus reflektorlámpa, akkor az túl nagy lenne egy ilyen kicsi kőhöz. Egy reflektor lámpa a legkisebb 25cm ez a kő meg egy tenyérbe belefér nem tudna eltakarni egy 25centis lámpát.
2011. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 A kérdező kommentje:
Na végre vannak akik mind a két lehetőséget megvizsgálják és nem egyből kételkednek.
2011. okt. 16. 14:58
 30/130 anonim ***** válasza:
54%

Mondok egy szót amit valószínűleg még nem hallott semelyikőtök: zseblámpa :DDD


Nem csak refi lehet.


Nekem van olyan koncertképem, hogy a zenész teljesen áttetszőnek néz ki rajta a refik és a hosszú záridő miatt. Ha valaki tudja itt milyen ellenfényben fotózni, az én vagyok.

2011. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!