Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az ha a szemembe...

Miért van az ha a szemembe néznek akkor?

Figyelt kérdés

Ha például az osztályból valaki a szemembe néz akkor mintha talán lelkileg "legyengülne" egy kicsit. Ha például az "ellenségeim" szemébe nézek mélyen és nem veszem le róluk a szememet akkor kicsit látom az arcukon a dolgokat. Vagy amikor valaki engem néz és a szemébe nézek akkor ők is valahogy másak. Nem vagyok szép..a "menő" fiúk nem tudom mit gondolhatnak rólam de amikor a szemükbe nézek akkor történik valami pár pillanatra. Ez mitől lehet? Nemrég vettem észre.

Most nincs kedvem a hülye válaszaitokhoz. Azok írjanak akik tudnak normálisan válaszolni. Köszi.


2011. okt. 4. 21:22
 1/9 x) ***** válasza:

Szerintem az van hogy nem értem... De mi az hogy "látod az arcukon"? Mit látsz vagy mi van?

Egyébként szerintem beképzeled magadnak, szeretnél különleges lenni.. vagy pedig energiavámpír vagy.

2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

szerintem is csak úgy tünik.

ez kb pont olyan marhaság, hogy látok egy jó srácot a buszból, ő pedig ül fel...annak ellenére, hogy csak melettem van üres hely, én bemondom magamnak, hogy most én "vonzom" őt...ám csak egy példa...nem vagyok épp annyira egyfelé..:|

amúgy az nagyon jó, ha az emberek szemébe nézel, me én nem szeretem, ha beszélek, vagy köszönök valakinek s az akkor nézi a földet.

2011. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem is előfordul ez sokszor. valakinek rendesen belenézek a szemébe, és olyan furán néz, némelyik eskü megijed, pedig nem gondolok rosszat de mégis látom h egy pillanatra megáll az agya,
2011. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem küklopsz vagy! Ne lepődj meg, ha furcsán néznek rád.
2011. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem se szeretik, amikor belenézek, bár valószínűleg azért, mert nem szeretnek felfelé nézegetni.
2011. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zavarba jönnek, de nem csak a te nézésedtől...általában mindig és mindenki
2011. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez mindenkivel így van, zavarbaejtő, tolakodásnak és agressziónak tűnik, ezért nem is illik pár másodpercnél tovább mélyen a másik szemébe nézni.

A szem sok mindenről árulkodik, nem akarjuk, hogy belénk lássanak, de van aki egyszerűen csak szégyenlős és ezért jön zavarba.

2011. okt. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A te saját kényszerreflexeid, és neveltetésed eredménye, ez nem illés. Mi az már, hogy nem nézhetsz oda ahova akarsz?
2011. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem :D

Mert ha nekem a szemembe néznek akár mélyen akkor se jövök zavarba. Másoknak meg látom az arcán hogy nem tetszik nekik a dolog. Meg belenézek elnéznek, visszanéznek utána megint el. Meg olyan másak

2011. okt. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!