Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes összefüggések?

Érdekes összefüggések?

Figyelt kérdés
Van, amikor olyasmiket álmodok hogy futok az utcán és meglátok egy követ felém repülni. Amikor elér, arra ébredek fel hogy a telefonom az orromon landol. Vagy, azt álmodom hogy egy autót próbálok beindítani, és amikor sikerül, meglepően egy autó hangjára kelek fel. De pontossággal, nincsenek másodperces késések. Beindul az autó, és fel is keltem egynek a hangjára. Ez mivel magyarázható?
2011. szept. 25. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy az álmok és a valóság (néha kis időeltéréssel) összefüggnek.

Mondjuk azt nem értem, hogy a telefonod alvás közbe mit keres az orrodon.

2011. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy telefonnal a kezemben alszom el, és amikor elalszom kicsúszik a kezemből és arconvág.
2011. szept. 25. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzékeled közben a külvilágot, és a tudatalattis megjeleníti az álmaidban. Ez egy teljesen hétköznapi és ismert dolog.

Én mindig kb 3 másodperccel azelőtt kelek fel, hogy valaki bekopogna, hogy keljek fel...

2011. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MarySue ***** válasza:
Ilyen velem is elő szokott fordulni, például a telefonom ébresztőjére sokszor hiszem azt, hogy ajtócsengő, sziréna, vagy ilyesmi.
2011. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ilyen álmok attól függetlenül, hogy néha 1-2 percesnek is tűnhetnek, valójában az esemény bekövetkezte után álmódnak meg, pillanatok alatt.

Másik lehetőség: álmodban jobbak a megérzéseid, jobban fel tudod őket dolgozni, sőt, még megjeleníteni is képes vagy!


Amúgy nekem is voltak ilyeneket :)

2011. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!