Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha fáj és kattog a csuklóm,...

Ha fáj és kattog a csuklóm, arra milyen ásványkő jó karkötő formájában?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
inkáb kálciumot ajánlok.ami erösiti a csontot mer azzal lesz a baj gyengék a csontjaid.
2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Még tíz éve volt egy balesetem ahol inak és izmok szakadtak, és az a csuklóm fáj. Nem pont a műtét helye, hanem mellette. És csak az a csuklóm, a másik nem.

(Ezt elfelejtettem leírni, bocsi.)

2011. szept. 7. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
nekem is fáj meg kattog néha.mondjuk nekem másér xd de mondom valami csont erösitöt szegy.
2011. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 7. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
nm
2011. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én régen foglalkoztam ilyesmivel, de most előkaptam a nagykönyvet:) A következőket találtam: az ametiszt ízületi gyulladásnál hatásos, az aventurin lazítja az izmokat, de izomgyengeségre azuritot ír. Egyébként én a magnetitot ajánlanám. Továbbá csonterősítésre és merev végtagokra a fluorit lehet hasznos. A labradorit a kéz mellékcsakrájára kifejezetten ajánlott, főleg csontproblémákra, reumatikus panaszokra viszont a heliotrop lehet megoldás. Izomszakadásra a fekete turmalin jó (mondjuk az pont nem olcsó szerintem). Hirtelen ezt tudtam összeszedni, lehet válogatni:)
2011. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 7. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Lebuktál, android...:)
2011. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sugilit másnéven charoit karoit vagy magnetit esetleg gyémánt ha meg teheted. Ametiszt,kék achát, Ezek mind gyógy kristályok és vörös fonállal akár védelmet is nyújtanak csiszolva és a fűzérnél is erősebb mert kapcsolatba lehet tőlük lépni a túlvilággal szemben szóval meg semmisíti az ártó szándékot és ezt sajátmagadnak kell el készíteni whiz hogy ilyen hatása legyen és afonálon a csomóban lévő fűzeteknek páratlannak kell lennie.Pl:21 csomó vagy tizenöt az a lényeg a páratlan szám ne legyen 2-vagy páros számmal osztható mert ami a tiéd azt nem Tudor megosztani senkivel vagy is a Lelkedet és az elmédet mert az a tiéd.
2015. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van itt még valami. Van ez a Kínai masala chai gyógy tea az csodaszer minden fájdalomra szigorúan citrommal és ánizzsal! :-) Vagy egy hónapba szívjál el 2 3 szál lámpázott füvet izület lazító jóhatással van a vérkeringésre és a szervezetre az agyra és az immun rendszerre ha téged érdekelnek ilyen dolgok és a gyógy teákat el ne felejdsed mert igazából az turbózza fel a gyógy hatást! :-) ~>)))
2015. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!