Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kabbala karkötő? Vagy hasonló?

Kabbala karkötő? Vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Eléggé izgulós vagyok, de nemsokára sok ember előtt kell majd beszélnem. Szeretnék csinálni egy karkötőt ami "erőt ad hozzá":D hogy ne csesszem el:/ Hogy csináljam? mire gondoljak közben?Arra hogy minden jól fog menni, nem fogok beégni? ugye ez így "működhet"?

Bunkók ne írjanak, csak olyanok, akik hisznek az ilyenekben:)


2011. febr. 11. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kabala karkötőt olyan dolgokból csinál magadnak ami fontos neked. A lényeg: mindig legyen nálad. Ha mások nem érnek hozzá az a legjobb, mert lehet hogy hülyén fog hangozni, de átveszi a rezgéseidet. Meg végül is nem muszály csinálnod magadnak. Egy boltban vett különleges karkötő is megteszi. Ezalatt nem bizsura gondolok. Lehet hogy zavaros amit írtam, de hogy egy kicsit érthetőbb legyen: Nekem egy fából készült, patkó alakú nyaklánc a kabalám. Horvátországban kaptam (személyes emlék) és minden nap hordom (sajár rezgések). A lényeg hogy olyat válassz magadnak amit különlegesnek érzel.
2011. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legjobb erre a lavendula oil beszipantasa, nyugodtsagod ad. Az ametiszt ko is et idezi elo.

Egyebkent, ne nezz a tomegbe, foleg ne egy emberre. Kepzelj el egy harom szoget amibe a kozonseget latod, tehat agyilag megrajzolod, es harom szogbe beszelj, tehat ugy mozgasd szemeid, a kepzeletbeli sarkokra, odabezelj nekik. Ne felejtsd el mosolyogni. Igy a kozonsegnek ugy tunik, hogy jobbra, balra, elore es hatra is beszelsz, nezel rajuk, de vegul is Te csak atmenetileg latsz arcokat. Hidd el, sokat segit, hogy ne sulj bele. Ezt a modszert a kommunikacios kurzusokon is tanitjak. Ha hibat is kovetsz el, nem baj, probald nem ereztetni a hallgatokkal, siman gurlj tovabb, ha nem fontos, ne is ismeteld a mondatot.

2011. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És neked szokott segíteni? Ad egy kis érzelmi biztonságot? mert én pl sokkal nyugodtabb vagyok az ilyen dolgoktól:D

2011. febr. 11. 15:54
 4/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kérdezgetni fognak tőlem:S
2011. febr. 11. 15:55
 5/12 A kérdező kommentje:
ez jó technika lehet, köszi:) feleléseknél tuti alkalmazom majd:D
2011. febr. 11. 15:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem csak amit kulonlegesnek erzel, hanem ahogy raesik a szemed, huz Tegedet, rogton megtetszik, at kell megvenni. Ne gondolkozz rajta, ne legyel hatarozatlan, ne nezegess tovabb.


Vagy itt van egy amit nagyon konnyu csinalni, meg papirbol is.

[link]

2011. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket:)
2011. febr. 11. 16:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a teknikat alkalmaztam. Tenyleg nem latsz egy egyedi arcot, hanem arcokat, ami sokkal jobb. Miota megtanultam igy adom elo minden munkahelyi beszedemet. Ha hibat kovetek, mosolygok, probalok nem kihagyni, beszelni tovabb, mintha semmi nem tortent volna. Sokszor am az emberek eszre sem veszik, hogy hibaztal. Legyen nalad kis puska kartyak. Ha kerdezgetnek, akkor se nezz pont a kerdezo szemebe, ezt a teknikat is hasznalhatod, igy hallgatok ugy erzik, hogy ok is bele vannak vonba a valaszodba, nekik is szolsz. Ettol meg meg is hatodnak. Ha adsz ki nyomtatvanyokat beszsedrol, csak az eloadas utan tedd. Emberek rossz szokasa, ha elobb megkapjak, elkezdik rogton lapozgatni, olvasni. Utana oszd ki oket. Ne ugyanazt mond, ami le van irva. Sok ember velemeny, enyem is, olvasni tudok, akkor minek beszel, minek kell itt ulnom meghallgatni ot, majd elolvasom mondokajat. Gyakorold sokat, sok szerencset.
2011. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Tehát aki nem jisz az ilyenekben az bunkó!?


Szerintem aki meg hisz az meg egy barom!


Ha nem ilyen baromságokra használnád az energiádat hanem felkészülnél a beszédre nem égnél le! Erre nem gondoltál,mi?

2012. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

na erről beszéltem..:D


ja és képzeld úgy kellett annyi ember előtt szerepelnem, hogy nem tudtam előre felkészülni:)


Akik segítettek azoknak köszönöm szépen, minden jól ment!:)

2012. jún. 24. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!