Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha leöntök éjfélkor egy...

Ha leöntök éjfélkor egy tükröt tényleg előjön egy mozdony egy percig?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ha éjfélkor leöntök vizzel egy tükröt, előjön egy mozdony és 1 percig kering a szobában, ha nem állok székre, akkor pedig elviszi a lelkemet és meghaltam. Ez igaz? Vki próbálta már?
2011. aug. 18. 13:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
metrish irj emailt! mi lett a csajjal?
2011. aug. 18. 13:59
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Életemben ekkora marhaságot nem hallottam. xD Előjön Thomas a gőzmozdony, nem igaz? :,D
2011. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne kajáld már be, amiket írnak itt neked.

Nem, ilyen nem létezik!

(érdekes lenne egy mozdony a szobámban, az mondjuk biztos :D)

2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4. emeleten lakom, kíváncsi lennék, átjön-e a vonat a tükrömön ilyen magasságban.Azt hiszem, én inkább redbullal fogom locsolni a tükröt, hátha akkor repülő jön.
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
GONDOLKOZZ MÁR EMBER! ha ezek a tükrös baromságok igazak lennének akkor köztudott lenne, hogy léteznek szellemek, és a TV-be egyfolytában ez menne. Én nem hiszek a szellemekben meg az ilyenekben, de ha léteznek akkor ahoz speciális körülmények kellenek mint ahogy már írták.
2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem törlik a kamu kérdéseket? Egyszerűen nem létezik, hogy ezt valaki komolyan kérdezi.
2011. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy ! Ha egy tükröt éjfélkor leöntesz vízzel,akkor nem mozdony jön,hanem a Titanic !!!Próbáld ki !
2011. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha éppen kimarad a járat, megszívtad....

egyébként igen, igaz! de a legjobb módszer erre, ha a fekete macska hátára rákötsz a vajas felével felfelé lévő vajaskenyeret, és azt dobod a tükörre. akkor nem vonatot, hanem egyenesen InterCity-t kapsz,vagy Railjet-et, az egyenest a pokolba visz, de helyjegyes, szóval drága muri...

2011. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%

Nekem nem kell sem tükör, sem víz, sőt én akármikor megcsinálhatom.


Titkom:

Tekerek egy 1g-t elszívom, és utána nem is eggy, hanem 3!! vonat jön elő meg 2 titanic.


Jasp.

2011. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
ez gáz XD szerintem azzal játssz ami veled egykorú XDXD ne a tükörrel
2011. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!