Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az, aki minden naiv emberne...

Ki az, aki minden naiv embernek a pofájába fog röhögni 2012 után?

Figyelt kérdés
Ki az, aki minden egyes naiv embernek, aki hatalmas változásokról/reptoid invázióról/magasabb létsíkra lépésről/egyéb áltudományos ökörségről beszélt 2012 kapcsán egyenesen a képébe fog röhögni az ominózus nap után?
2011. aug. 18. 01:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én!


De a naívok szokásuk szerint már a következő világvégén fognak jajgatni 2012 után...

2011. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A példáddal élve, ha a föld teljes élete 24 óra, akkor szerinted min változtathatnánk 2012 decemberig?? Hmm?

Az ember mindig tud ideológiát gyártani a hülyeséghez.

Én nem hiszek a világ végében, a gondolat teremtőerejében viszont igen. Minél többet gondol valaki egy bizonyos dologra, annál inkább valószínű, hogy az bekövetkezik. A két ember gondol ugyanarra, akkor az már kétszeres szorzó, ha három, akkor háromszoros, és így tovább. Olyan ez mint egy vírus, vagy a pánik, tűzként terjed. A hozzád hasonló gondolkodás, nem oltja, hanem olajat önt a tűzre. Gondoljatok bele, amióta megjelentek a természeti katasztrófás filmek, egyre inkább fordulnak elő hasonló esetek. Már mindenhonnan ez folyik, híradó, újságok, internet. A kommunikáció rohamos fejlődésen ment keresztül, gondolatok, félelmek, minden közvetítésre kerül, és mint ahogy írtam, én a gondolat teremtőerejében hiszek.

2011. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A fosszilis energiahordozók elégetése okozza a legnagyobb problémát, nem a gondolat teremtő ereje, hidd el. Ha nem lett volna az ipari forradalom, nem itt tartanánk, ebben biztos vagyok.


Az olaj miatt meg reklamálj a nagykutyáknál.

2011. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Persze, ebben igazad van, a tények makacs dolgok. Nem arra gondoltam, hogy mindennek az oka a gondolatok. A környezetszennyezés egyértelmű.

Abban is egyetértek, hogy ha nincs az ipari forradalom, akkor nem tartanánk itt. Hozzáteszem, egyáltalán nem biztos, hogy jobb lenne az nekünk. Nem akarom sorolni, hogy milyen előnyök származtak belőle, és milyen hátrányok. Hátrányok… Miért kellene az ipari forradalmat hibáztatni, amikor az emberi mentalitás ami csődöt mondott? Más pl, szerinted az atombomba feltalálója a hibás az atomkatasztrófákért, bombázásért? Szerintem nem.

A föld lakossága kb. 7milliárd ember, gondolj bele ha ennyi ember elkezdene azon gondolkodni, huu… jön a világvége, szökőár, nukleáris katasztrófa, és mindjárt megváltozik a golfáramlat stb. A vonzás törvénye mindig működik, szerintem nem riogatni kell, és az ördögöt a falra festeni, hanem rájönni, olyan a világ körülöttünk, amilyenre mi formáljuk.

2011. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A katasztrófás és egyéb filmek inkább felkészítenek, minthogy előidéznék a katasztrófákat.

Szinte minden mai filmben látni már a felkészítést valamire, katasztrófa, Föld halála, idegenek érkezése...


A rossz rendszerünk, a természetes egyensúlyok megborítása és válaszként azok kiegyenlítődése hoz katasztrófát. Ha nem esik eső a kiirtott esőerdőkben( google earthon pásztázd végig dél-amerikát), akkor máshol fog lecsapódni a megmaradt víz..

és ehhez hasonló folyamatokból rengeteg van.

Szépen átalakítjuk a bolygónkat e téren is, anélkül, hogy szándékosan akarnánk úgy.

2011. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Felkészítenek? :D Komoly. Én nem vettem észre, hogy engem bármire is felkészítettek volna. Vegyük pl. a Holnapután című filmet. Jön felénk a szökőár? Igen? Mi a teendő? -40C, teendő? Elégeted a könyveket? :D Egyébként nem tennéd meg?

Korunkban rengeted pusztító vírus van pl. legyen mondjuk az AIDS. Felkészültél már arra, hogy AIDS-es leszel? Biztos láttad a Philadelphiát, leszűrheted mi várhat rád, és annak megfelelően elkezdheted a felkészülést. Vagy rákészülhetsz akár a rákra is stb.

OK, okozat. Vannak tőrvények (legyen akár természeti), amit ha átlépsz, számolnod kell a következményekkel. Az pedig nem igaz, hogy nem szándékosan tesszük! De, szándékosan tesszük! Csak az igazság az, hogy lesz@rjuk! Vagy nem szándékosan vágja ki az emberiség az erdőket? Biztos véletlen…

Nem a katasztrófára kell felkészülni, hanem arra, hogy normálisan kell élnünk. Tegyük fel igazatok lesz, és jön egy föld népességének 80% elpusztító katasztrófa, vágjuk majd tovább a fákat stb? Nem hiszem, mert ezzel együtt eljön egy szemlélet váltás. Amiben talán most nem hiszel, később pedig tudni fogod, az életed a tét. Tudom eleresztem a fantáziám, de lehet, 2050 egy fa kivágásért életfogytígot kapsz.

Egyre inkább úgy érzem, még mindig a középkorban élünk, a szellemünk kifejlődésének kezdeti fázisában… :D

2011. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

2011-08-18 10:04 időpontban írónak üzenem, hogy van benne valami!És megborzongtam ahogy azt írta: "jelenleg talán az utolsó percben lehetünk."... Pedig én egyáltalán nem hiszek ebben...


És válaszolnék a kérdésre, amit a kérdező tett fel, én bármennyire is nem hiszek ebben, nem fogok a "pofájába" röhögni senkinek! Nem leszek én olyan szívtelen. Nekem az is elég, ha megtudják, hogy ebben nem szabad hinni.

2012. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Előző vagyok! Utolsó mondat: ...hinni ebben.
2012. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én egy barátnőmnek fogok a képébe röhögni, ami a válasz ez lesz: Ami késik, nem múlik.

..xd

2012. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*amire
2012. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!