Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az, aki minden naiv emberne...

Ki az, aki minden naiv embernek a pofájába fog röhögni 2012 után?

Figyelt kérdés
Ki az, aki minden egyes naiv embernek, aki hatalmas változásokról/reptoid invázióról/magasabb létsíkra lépésről/egyéb áltudományos ökörségről beszélt 2012 kapcsán egyenesen a képébe fog röhögni az ominózus nap után?
2011. aug. 18. 01:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki, mert MIND MEGHALUNK!!
2011. aug. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Én a szkeptikusok pofájára gondoltam :D
2011. aug. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 .Anonymus. ***** válasza:
Én se hiszem el, hogy világvége lesz, de ez akkor is nagy bunkóság lenne kedves kérdező!
2011. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te nagyon gonosz vagy! Hagyd már békén őket. Ha nem tetszik ne végy róla tudomást ne idegesítsd magad mindenki abba reménykedik, hisz, amibe akar.
2011. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A 2013 eleji napkitörések is érdekesek lesznek, + az Elenin üstökös is okozhat még meglepetéseket, ami idén szeptember-októberben Földközelben lesz.


Sokan spekulálnak azon, hogy a Japán körüli földrengéseket is ez az üstökös okozhatta (persze ezt nem tudhatjuk biztosan), de vajon te kedves kérdező kiröhögnéd a japánokat is? Egy tsunami itt, egy hurrikán ott, ugyan már.. kit érdekel, ugye?

2011. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én azzal fogom kezdeni hogy csinálok egy világvége afterpartyt.
2011. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 The Nobody ***** válasza:
53%
ÉN!! Imádok mások képébe röhögni :D
2011. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ÉÉÉNNNN
2011. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 2012-őt egy ember kitálálta és feltette a netre aztán elterjedt a világon és most minden izé meteorról hablatyolnak földrengésről, cunamiről na és? Ilyen természeti csapások eddig is voltak nem? Amúgy is milyen dátum már ez 2012.12.21.? Látszik hogy ki van találva.
2011. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,

Ha a Föld teljes életét 24 órára vetítjük le, az ipari forradalom óta max. 1-2 perc telhetett el. Ez idő alatt több kárt okoztunk az Anyabolygónak, mint az előtte lévő 23 óra 58 percben.

Érdekes, hogy ti, szkeptikusok hajlamosak vagytok ezt figyelmen kívül hagyni és úgy értékelitek a helyzetet, hogy mindenféle földrengésről, meteorról hablatyolnak össze-vissza. A globális felmelegedés, a sarki jegek olvadása sajnos valóság, nem mese. Hatására leállhat pl. Golf-áramlat is. Nem nevezném hablatynak, amikor a tudósok arról beszélnek, hogy a Föld öko-egyensúlya kezd felborulni, jelenleg talán az utolsó percben lehetünk. Ha változtatni akarunk, talán már tegnap is késő lenne, de minden embernek kötelessége megtenni minden tőle telhetőt ennek érdekében (szelektív hulladékgyűjtés) stb.

2011. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!