Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett az égen?!

Mi lehetett az égen?!

Figyelt kérdés
Ma este kifeküdtünk hullócsillagot nézni barátommal, és a kutyám figyelmes lett valami fényes dologra az égen. Elég közel volt(nem az űrben) narancssárga, és gyorsan mozgott. Többet is láttunk egymás után(5 db) Tuti nem műhold volt mert nagy volt.
2011. aug. 14. 00:41
1 2
 11/13 Killgun ***** válasza:
Emberek ők is...Csak a fejük helyén segg van...Egyébként nem lehet tudni mi volt az,lehet kigyulladt egy repcsi vagy tudom is én xD bocsi,bocsi de hát ezt ha nem látom,nem tudom megmondani :'D
2011. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, szerinted megtudjuk mondani, hogy mi volt az ?? legalább egy kép kellene
2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mostanában volt is róla szó a tv-ben, hogy kissebb meteor másfelé is szétrobbant, és hogy lehet még számítani máshol is kisebb meteorokra
2011. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!