Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet jövőbe látni?

Tényleg lehet jövőbe látni?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan írtak erről. Szeretném megtudni, hogy ki mit gondol ez ügyben. Szerintetek vannak olyan emberek, akik képesek a jövőbe látni?
2011. júl. 25. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet.

Sokszor megérezzük, hogy mi fog történni.

Én legalább is megérzem. Mintha benne lenne a levegőben az adott történés.

És úgy is lesz.

Mindjárt jönnek a Lottószámos kommentek, úgyhogy előre mondom: Nem tudom megérezni a lottószámokat.

2011. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is előre megérzek dolgokat. De sokszor csak akkor tudatosul, hogy mire vonatkozott a megérzés miután a dolog megtörtént. Pl egy volt barátom meghalt, és az előtte levő nyarat avval töltöttem, hogy valamiért attól féltem, hogy egy MÁSIK volt barátom meg fog halni. Még levelet is akartam neki írni, hogy vigyázzon magára! Csak hülyén nézett volna ki. (évek óta nem tartottam a kapcsolatot egyikükkel sem)

Mielőtt nagyapám meghalt hónapokig halálfélelmem volt.

Egyszer attól keztdem félni, hogy egy régi jó barátom öngyilkos lesz. Aztán nemsokára egy MÁSIK régi barátom próbált meg öngyilkos lenni.

2 balesetem is volt amit előre megéreztem, de azt nem tudom, hogy tudat alatt mennyire játszottam közre, mert azok tiszta megérzések voltak: első- el fog ütni egy nagy fehér jármű- DHL-es teherautó lett, második- meg fog munkában sérülni súlyosan a kezem- és az is meglett, nagyon csúnyán elvágtam.

Meg gyerekkoromban is voltak megérzéseim, de részletekre nem sokra emlékszem. Párom szinte mindent megérez a lottószámokon kívül.

Nem tudom hogy személytől, körülményektől vagy attól függ-e hogy az ember figyeljen a megérzéseire az hogy az egyik ember így van vele, a másik esetleg nem.

2011. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek erre születni kell vagy bele lehet tanulni? Képes lehet erre mindenki?
2011. júl. 25. 17:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor nem fognak még többen hülyének nézni. Legalábbis egy páran.
2011. júl. 25. 17:17
 5/8 anonim válasza:

ne kívánd ezt.

Nekem az Édesanyám volt ilyen,sok mindent megérzett előre.

Mindig is irigyeltem,de sosem történt velem semmi hasonló.

A halála előtt 3 nappal megálmodtam,hogy meg fog halni.

Az éjszaka közepén felkeltem ,teljesen levert a veríték,nagyon rosszul voltam,de próbáltam magam nyugtatni,hogy minden rendben van (amúgy kórházban volt)

Másnap mikor bementem hozzá,nagyon rosszul volt, alig tudtam pár szót beszélni vele,és akkor már kezdtem érezni a dolgot.

Rettenetes érzés volt,soha senkinek nem kívánom.

Vigyázz mit kívánsz...

17/L

2011. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kívánom. Mert én is ilyen vagyok, de utálom! :(
2011. júl. 25. 19:01
 7/8 anonim válasza:
Én pl megálmodom a másnapokat néha :)
2011. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet...hülyeség -.-
2014. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!