Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet innen látni?

Szerintetek lehet innen látni?

Figyelt kérdés
Pár perce kiültem az ablakba cigizni, és felnéztem az égre. Semmi felhő. De egyik oldalon korom sötétség, másik oldalon, kb 20%-ban világos fényt láttam. Ez mi lehetett? Talán a sarki fény? Mert pár napja láttam a híradóban ezt a napkitöréses cuccot, és hogy magyarországról is lehet látni. A helyszín: Mosonmagyaróvár. Kiváncsi vagyok mi lehet ez.
2011. febr. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A Tejútról hallottál már?
2011. febr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Tejút Rendszer nem látható szabad szemmel, maximum olyan helyről ahol nagyon sötét van, pl egy nemzeti parkban, vagy ilyesmi helyen, városban nem. Egyébként a város fele volt a fényjelenség? Néha innen is látni ilyet, egyszerűen a város fényeit látod így. Ha nem a város fele volt, akkor nemtudom, de nem hinném hogy olyan erős most a naptevékenység hogy itt is sarki fények jelenlenek meg.


Marivs

2011. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A véros fele volt. dehát akkora nem lehetett, mert mondom, az ég kb 20%-át borította be ez a fény. és inkább felfelé látszódott, szóval eléggé úgy nézett ki, mintha tényleg a sarki fény lenne. de nem tudom így.
2011. febr. 26. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen elképzelhető hiszen az okosok azt mondták, hogy előfordulhat Magyarországon is!!!! Nem hiszem, hogy a levegőbe beszélnek. Milyen színei voltak?
2011. febr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zöld, és világító kék.
2011. febr. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!